Küsi pakkumist

Kodud linna rohelises südames

46
2-4
230m2
A
36

Tihase kodudel on

Leia oma kodu

Tubade arv
Hinnavahemik
Mugavused
Staatus

Arhitektuur

Oleme loonud maja, mis määrab edaspidi peatänava esindusliku ilme, muutes keskuse ja äärelinna vahelise magistraali pilkupüüdvaks ja kaasaegseks linnakeskkonnaks, tuues sinna elu, jalakäijad, ärid. Projekteeritud hoone asub tänavaliikluse ja -melu ning aedlinna rahuliku rohelise piiril. Meie majas saab nautida nii linnaelu kui ka aedlinnalikku privaatsust, pakkudes suurte kaetud terrasside ja rõdudega rohkem avarust ja vaateid, suurendades oma kodu juures olevat turvalist väliruumi.

Maja arhitektid

Ra Luhse
Kristine Kurro

Siseviimistluspakettide loomisel mõtlesime linnakodule ja selle erinevatele iseloomudele, mis samal ajal peegeldaks ka antud piirkonna pakutavaid väärtusi ning mitmekesisust. Kaasaegne linnakodu võiks olla hubane, aga šikk või siis helge, aga samal ajal õdusa atmosfääriga. Ühed paketid on inspireeritud minimalistlikust disainikeelest ning slow living  elustiilist, teistest võib leida suurlinnade elustiilile omaseid elemente. Kombineerides erinevaid materjale ja lähtudes kaasaegsetest sisekujunduse trendidest, panime kokku viis erineva iseloomuga paketti, mille seast võiks leida endale sobiva iga korteriostja.

Sisearhitektid

Kristjan Urke
Silvia Leet
Marii Leemet

Tihase majade tagahoovi kujundust luues sai inspiratsiooni ammutatud piirkonna viljapuid täis koduaedadest, mis igal aastaajal pakuvad midagi põnevat. Tagahoovi maastikuarhitektuurne lahendus tekitab nii rahuliku “mõtiskluste kirsiaia” kui aktiivse ja lustliku mängutsooni, kus on tegevusi nii väikestele kui natuke suurematele lastele. Hubase koduaialiku lopsakuse loovad hoovi kavandatud taimed, mille seas klassikaliselt sirelid, ebajasmiinid, toompihlakad, viirpuud, vahtrad ja teised. Hoone esiküljel on au sisse tõstetud olemasolevad hiiglaslikud paplid, mis pakuvad eraldatust Sõpruse puiesteest ning lisavad kogu alale mõnusa kohavaimu.

Maastikuarhitekt

Signe Kasepalu

Ajajoon

august
2022

ehituse algus

mai
2023

hooned saavutasid täiskõrguse ja toimus sarikapidu

veebruar
2024

valmisid kodud Sõpruse pst 28 hoones

aprill
2024

valmisid kodud Sõpruse pst 26 hoones

Galerii