Noblessner arendused
allveelaeva logo

Baltimaade parimaks linnaruumi arenduseks tunnistatud Noblessner asub mere kaldal Lennusadama kõrval, jalutuskäigu kaugusel Tallinna kesk- ja vanalinnast. Kunagisest Tsaari-Venemaa tähtsaimast allveelaevade tehasest on saanud stiilne ja kaasaegne merele avatud linnaruum. Siin on suurejoonelise arhitektuuriga ajaloolised tööstushooned, jahisadam, kunstigaleriid, linna parimad söögikohad, värvikas kultuurielu ning kõrgekvaliteediline uusarendus.

Noblessner on Tallinna üks kõige populaarsemaid, ilusamaid ja ihaldusväärsemaid piirkondi.

Noblessneri jahisadama lähedal asuvas Allveelaeva 4 majas on 148 korterit ja ~1100 m² äripinda. Siinsetel kodudel on keskmisest kõrgemad laed ja põrandani ulatuvad aknad, ülemiste korruste korterite juurde kuuluvad avarad katuseterrassid. Hoone keskel on mänguväljaku ja koduaiaga hubane siseõu. Suurepärase asukohaga maja 1–4-toaliste korterite suurused jäävad vahemikku 30–100 m2.

Elanike parkimiskohad on viidud turvaliselt maja alla. Arenduse kõrge ehituskvaliteedi taga seisab Merko professionaalsus ja aastatepikkune kogemus. Noblessneri uusi kortereid ja äripindu arendab Kodusadam OÜ, mille osanikud on BLRT Grupp ja Merko Ehitus Eesti.

Hoone autor on arhitektuuribüroo PLUSS, sisearhitektuursed lahendused on loonud EEOO Studio. PLUSS arhitektidel on oluline roll Noblessneri erilises atmosfääris: nende loodud on siinsed välialade lahendused ja esimesed kaasaegsed eluhooned. Allveelaeva 4 maja jätkab samasuguse nauditava ja inimsõbraliku käekirjaga.

ASUKOHT

Noblessner on inimsõbralik, stiilne ja turvaline: linnaväljak, paljud teed ja merepromenaad on üksnes jalakäijate ning kergliikluse päralt. Siin on alati värske õhk, vaimustavad merevaated ja ohtralt avarust. Noblessneri merepromenaadilt avanevad imeilusad vaated mere kohal loojuvale päikesele!

Kui soovid elada mere ääres kesklinna külje all ja pead lugu kultuurisündmustest, parimatest söögikohtadest ning suvisest sadama- ja linnamelust, on Noblessner just sulle loodud.

illustration
  • 1
  • 148
  • ~1100 m²

HINNATUD SADAMALINNAK

Enam kui kümme aastat on Noblessneris toimunud maailmatasemel muusika- ja kultuurisündmused, Noblessner on inspireerinud paljusid kunstnikke, filmiloojaid ja fotograafe. Täna tegutsevad siin Kai kunstikeskus, Shishi, Põhjala pruulikoda, Iglupark, koguperekeskus PROTO avastustehas, galeriid ja mitmed Tallinna parimad söögikohad.

Mere ääres elamise mõte võiks sobida eriti neile, kel suhe merega isiklik ja lähedane. Tänu jahisadamale on Noblessneris võimalik hoida oma meresõidukit sõna otseses mõttes kodu kõrval. Noblessneri jahisadamas on 130 kaikohta, aastaks 2025 on kaikohti planeeritud ligi 400.

Noblessneri auhinnad

• Baltic Real Estate Awards 2020 – The Best Urban Regeneration (parim linnaruumi uuenemine);
• Tallinna ettevõtlusauhind – Arendusprojekt 2019;
• Muinsuskaitseameti tunnustus Noblessneri valukoja taastamise eest;
• Tallinna linna ja Muinsuskaitseameti tunnustus Kai kunstikeskuse hoone taastamise eest.

Küsi personaalset pakkumist

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.