Noblessner arendused
allveelaeva logo
Liigu alla

Noblessner on esimene ja seni ainus piirkond Tallinnas, kus mereäärsete elamute ümber on kujundatud terviklik ja tervislik linnaruum. Siin on merepromenaad ja linnaväljak, pargialad, ärid ning palju häid võimalusi vaba aja veetmiseks. Kalamaja park ja Lennusadam asuvad Noblessneri kõrval, Arsenali keskus, vanalinn ja Telliskivi Loomelinnak on jalutuskäigu kaugusel.

Kõik elegantseks ja argiseks eluks tarvilik on siinsamas lähedal. Isiklike eelistuste ja elustiili kohaselt võib auto ka päevadeks garaaži jätta. See on tänases maailmas omaette väärtus.

Noblessnerisse on väga hea ligipääs nii maa kui ka mere poolt, olgu saabumine jalgratta või suure jahtlaevaga. Ligipääsuteed on Kalaranna ja Tööstuse tänava poolt, lai kergliiklustee viib Kalaranna tänavalt otse Noblessnerisse. Sealsamas Kalaranna tänaval on ka bussipeatus „Noblessneri“ (buss nr 73). Peatus „Kungla“ asub Tööstuse tänaval (buss nr 3) Kalamaja pargi kõrval. Aga, mis samuti oluline – siia on mugav ka jalgsi kulgeda. Üks ilusamaid jalutuskäike Tallinnas üldse – läbi linna ja mere veerel.

Küsi personaalset pakkumist

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.