Tutvustus

Aedlinna idüll Tallinna kesklinnas

Uus-Veerenni kvartali esimeses etapis valmis 2019. aastal 12 elamut 137 korteri ja kaheksa äripinnaga ning hoonete vahele rajatud sisehoov pälvis 2020. aastal Maastikuarhitektide Liidu aastapreemia hooviruumi kategoorias. Teises etapis valmis 2020. aastal kaheksa hoonet 88 korteri ja nelja äripinnaga ning kolmandas etapis 2021. aastal Pille 4 hooned kokku 58 korteriga.

Tiiu 12 majad kokku 84 korteriga ning Veerenni 36b ja Pille 11 majad kokku 137 korteri ja kaheksa äripinnaga on hetkel ehituses.

Arendusprojekti kogumahus rajame aastate jooksul ligikaudu 50 korterelamut ligi 1400 uue koduga. Samuti kerkivad piirkonda lasteaed ja ärihoone.

Kodud inimestele, kes väärtustavad turvalist ja hubast keskkonda

Uus-Veerenni kodud on suunatud eelkõige peredele, kes väärtustavad lapsepõlve ja soovivad pakkuda oma lastele turvalist, rahulikku ja rõõmurohket elukeskkonda.

Elu siin on aedlinnalikult hubane, kuid siiski südalinnale mugavalt lähedal.

Hoolega planeeritud kodud

Hetkel müügis

 

Hetkel müügis

Veerenni 36b ja Pille 11 majad

Veerenni 36b ja Pille 11 kolme-, nelja- ja kuuekorruseliste hoonete arhitektuur sarnaneb Veerenni tänava ääres olevate varasemate etappide arhitektuurile, pakkudes hubast ja aedlinnalikku elukeskkonda.

 

Tiiu 12 majad

Tiiu 12 viiekorruselised hooned täiendavad piirkonna arhitektuurilist omapära, moodustades ümbritsevate hoonetega väärika terviku.

Tulekul

 

Tulekul

Veerenni ärimaja

Kaheteistkümne korrusega ärimajja tuleb ohtralt võimalusi – ligi 10 300 m2 büroopinda, üle 1000 m2 teenindus- ja toitlustuspinda ning kuni 1600 m2 spordikeskuse pinda.

 

Pille 6 ja Tiiu 5 majad

Uus-Veerenni keskmise osa hoonestamist alustame Pille 6 ja Tiiu 5 hoonetest. Pluss arhitektuuribüroo looduna valmib üks kuue, üks kaheksa, kaks üheksa ja üks kaheteistkümne korrusega kortermaja.