Äri kodude lähedal

Merko kortermajadest leiab sobiva pinna büroodele ja kontoritele, aga ka võimalused kaubanduspinna,
kohviku või restorani rajamiseks. Ehitame välja täpselt kliendi vajadustele vastava lahenduse.

 • Valmis

  Nõmme 328

  Nõmmele omase arhitektuuri säilitamiseks oleme rajanud Nõmme keskväljaku kõrval asuvasse väärika ajalooga hoonesse 38 uut elegantset korterit ja kuus äripinda. Arenduse raames taastasime Pärnu mnt 328 ajaloolise maja, eemaldasime nõukogudeaegse juurdeehituse ja ehitasime selle asemele ümbritseva linnaruumiga sobituva kaasaegse täienduse. Nii lõime piirkonnaga sobiva terviku vanast ja uuest, tagades seejuures kvaliteetsed kodud ja äripinnad mõlema majaosa elanikele ja väikeäridele. Hoone kahte osa ühendab keskne trepikoda koos liftihalli ja galeriiga. Nõmme 328 äripinnad on valmis!

 • Valmis

  Tihase

  Tihase kodud on Kristiinesse, Sõpruse pst ja Tihase tänava nurgale rajatavad modernse välimusega eluhooned, mille esimesel korrusel on ruumi hubastele väikeäridele. Tihase kodudes saavad kokku kaks maailma – üheltpoolt idülliline ja peresõbralik aedlinn; oma privaatne viljapuude, puhke-, rohe- ja mängualadega täidetud koduhoov ning teiselt poolt urbanistlikud rütmid koos põnevuse ja meluga, mida pakub lähedal asuv kesklinn. Aadressile Sõpruse pst 26//28 rajatavates eluhoonetes on kokku 46 korterit ja 3 äripinda.

 • Valmis

  Odra

  Odra on põneva ajalooga asukohas, Tallinna kesklinnas Lastekodu ja Odra tänava nurgale kerkiv 114 korteri ja seitsme äripinnaga kolmeosaline hoonete kompleks. Odra elamuarendusele on iseloomulikud industriaalne hõng ja linnarütmidega sobituv arhitektuur. Arenduse õueala on justkui roheoaas keset kiiret linnamelu. Turvalises ja haljastatud sisehoovis on mänguväljak ja erilahendustega puhkealad, mis pakuvad suurepärast võimalust värskes õhus lõõgastumiseks ja naabritega suhtlemiseks. 

 • Tulekul

  Uus-Veerenni ärimaja

  Tallinna kesklinna aadressile Pille 16 kerkiv KOKO Arhitektide loodud hoone mahutab ligi 10 300 m2 büroopinda, üle 1000 m2 teenindus- ja toitlustuspinda ning kuni 1600 m2 suuruse spordikeskuse. Veerenni ringristmiku lähistele plaanitavas hoones on 12 korrust, võimalus suuremate büroode jaoks korruseid ühendada ja valida erinevate ruumipaigutuste vahel. Autodele on 160 parkimiskohta kahel maa-alusel tasandil ning jalgratastele kinnine hoiuruum kuni 100 ratta hoidmiseks. Ristikujulise hoone neljaks tiivaks on eri kõrgusega salenevad bürootornid, mille akendest avanevad avarad vaated ja mille katustele tulevad päikeseterrassid.

  Võta meiega ühendust, kui soovid oma äri Uus-Veerennisse tuua.

  • Tallinn, kesklinn
  • Koduleht

Merko
äripindade arendajana

Merko ehitatud hooned ja neis paiknevad äripinnad on kavandatud põhjalikult, kaasatud on parimad arhitektid ja projekteerijad. Kliendi soovil teostame kõik vajalikud lisatööd.

Iga äri on eriline

Meie kortermajades on leidnud endale hubase kodu mitmesugused ärid – tänavatasand on suurepärane asukoht kohvikutele, restoranidele, väikepoodidele ja ilusalongidele, kõrgemate korruste bürookorterid sobivad hästi väikeettevõtete kontoriteks.

Meil oli uuele äripinnale kolimisega väga kiire, sest rendileping vanas kohas oli lõppemas. Valisime merevaatega ruumid Noblessneris, kus arendus käis ja ehitus oli alles poolepeal. Merkol oli umbes 1,5 kuud aega kogu siselahendus valmis ehitada. Vaatamata äärmiselt pingelisele graafikule leidsime igas olukorras vajaliku kompromissi ja saimegi õigeks ajaks sisse kolida. Oleme tänaseni oma valikuga väga rahul!

Kristiina Tukk
Nobel Digitali tegevjuht/partner

Olen suur Noblessneri austaja ja valisin selle asukoha, kuna siin piirkonnas olid just töös uued ja pidevalt arenevad elu- ja ärihooned.

Mark Gaski
Staapli 3 Art Gallery omanik