Äri kodude lähedal

Merko kortermajadest leiab sobiva pinna büroodele ja kontoritele, aga ka võimalused kaubanduspinna,
kohviku või restorani rajamiseks. Ehitame välja täpselt kliendi vajadustele vastava lahenduse.

 • Ehituses

  Nõmme 328

  Nõmmele omase arhitektuuri säilitamiseks rajame Nõmme keskväljaku kõrval asuvasse väärika ajalooga hoonesse 38 uut elegantset korterit ja kuus äripinda. Arenduse raames taastame Pärnu mnt 328 ajaloolise maja, eemaldame nõukogudeaegse juurdeehituse ja ehitame selle asemele ümbritseva linnaruumiga sobituva kaasaegse täienduse. Nii loome piirkonnaga sobiva terviku vanast ja uuest, tagades seejuures kvaliteetsed kodud mõlema majaosa 1–5-toaliste korterite elanikele. Hoone kahte osa hakkab ühendama keskne trepikoda koos liftihalli ja galeriiga. Nõmme 328 kodud ja äripinnad valmivad 2022. aastal.

 • Ehituses

  Vesilennuki

  Aadressil Lennusadama 3 / Vesilennuki 18 asuvatele kruntidele kerkib viis uut maja, igaühes 25–35 korterit. Lisaks on igas majas ligi 400 m² äripinda. Majade arhitektuurilahenduse autorid on KOKO arhitektid.

  • Tallinn, Põhja-Tallinn, Kalamaja
  • Koduleht
 • Ehituses

  Uus-Veerenni

  Uus-Veerenni on Tallinna kesklinna suurim elamuarenduse ala. Rahulik ja privaatne Veerenni asum on logistiliselt ideaalses asukohas. Too oma äri Uus-Veerenni äri- ja elukeskkonda!

 • Ehituses

  Odra

  Odra on põneva ajalooga asukohas, Tallinna kesklinnas Lastekodu ja Odra tänava nurgale kerkiv 114 korteri ja seitsme äripinnaga kolmeosaline hoonete kompleks. Odra elamuarendusele on iseloomulikud industriaalne hõng ja linnarütmidega sobituv arhitektuur. Arenduse õueala on justkui roheoaas keset kiiret linnamelu. Turvalises ja haljastatud sisehoovis on mänguväljak ja erilahendustega puhkealad, mis pakuvad suurepärast võimalust värskes õhus lõõgastumiseks ja naabritega suhtlemiseks. Korterite eeldatav valmimisaeg on 2023. aasta suvel.

 • Ehituses

  Allveelaeva

  Aadressile Allveelaeva 4 kerkivasse majja on planeeritud ligikaudu 150 korterit ja enam kui 800 m² äripinda. Maja arhitektuurilahenduse autor on arhitektuuribüroo Pluss arhitektid, kes on ka Staapli tänava eluhoonete loojad

  • Tallinn, Põhja-Tallinn, Kalamaja
  • Koduleht
 • Tulekul

  Uus-Veerenni

  Uus-Veerenni on Tallinna kesklinna suurim elamuarenduse ala. Rahulik ja privaatne Veerenni asum on logistiliselt ideaalses asukohas. Too oma äri Uus-Veerenni äri- ja elukeskkonda!

Merko
äripindade arendajana

Merko ehitatud hooned ja neis paiknevad äripinnad on kavandatud põhjalikult, kaasatud on parimad arhitektid ja projekteerijad. Kliendi soovil teostame kõik vajalikud lisatööd.

Iga äri on eriline

Meie kortermajades on leidnud endale hubase kodu mitmesugused ärid – tänavatasand on suurepärane asukoht kohvikutele, restoranidele, väikepoodidele ja ilusalongidele, kõrgemate korruste bürookorterid sobivad hästi väikeettevõtete kontoriteks.

Meil oli uuele äripinnale kolimisega väga kiire, sest rendileping vanas kohas oli lõppemas. Valisime merevaatega ruumid Noblessneris, kus arendus käis ja ehitus oli alles poolepeal. Merkol oli umbes 1,5 kuud aega kogu siselahendus valmis ehitada. Vaatamata äärmiselt pingelisele graafikule leidsime igas olukorras vajaliku kompromissi ja saimegi õigeks ajaks sisse kolida. Oleme tänaseni oma valikuga väga rahul!

Kristiina Tukk
Nobel Digitali tegevjuht/partner