Kvaliteetne teostus heale ideele

Merko mitmekülgse kogemusega spetsialistid leiavad sobiva lahenduse igale olukorrale.
Lubadustest kinnipidamine, kvaliteet ja paindlikkus on väärtused, millest hoolime.

 • Raudbetoonkonstruktsioonide ehitus- ja montaažitööd

  Teostame betoonkarkassitöid nii monteeritavatel kui ka monoliitbetooni kasutavatel üldehituslikel ja insenertehnilistel objektidel. Ehitame kogenud oskustöölistega betoonpõrandaid, vahelagesid ja muid monoliitseid raudbetoonkonstruktsioone ning monteerime raudbetoonelemente.

  Oleme püstitanud südalinna kõrghoonete, suurte hotellide ja büroode, mastaapsete spordirajatiste, parkimismajade ja kauni arhitektuuriga kortermajade karkasse. Meie spetsialistide käe all on valminud olulised liiklussõlmed, viaduktid ja tunnelid ning oleme rajanud elektrijaamu ja tuuleparkide vundamente.

  Betoonist
  saab kõike

  2009. aastal kuulutati Tallinki büroohoone tema fassaadi ümber kõrguvate valgete betoonristide tõttu aasta betoonehitiseks.
  2019. aastal oli varem pärjatud hoone katusele hea paigaldada kaamera, et jäädvustada Tallinki uue büroohoone karkassi kerkimist.

  Betoonimeeste erilised tööd

 • Ehitusmaavarade kaevandamine ja täitematerjali müük

  Kaevandame ehitusmaavarasid ja toodame neist täitematerjale, mis sobivad kasutamiseks betooni tootmisel, asfaldisegudes, hoonete ja rajatiste ehitustöödel ning teedeehituses. Meie tootmise on sertifitseerinud AS Teede Tehnokeskus ja töötame OÜ Merko Kaevandused ärinime alt.

  Müüme täitematerjale Harjumaal Anija vallas Soodla II ja Poolvahe II liivakarjääris ning Raplamaal Orava lubjakivikarjääris. Lisaks arendame uusi karjääre strateegilistes piirkondades üle Eesti.

  Karjääride asukohad

  Töö jätkub karjäärides

  Merko uusimas ehk Raplamaal asuvas Orava lubjakivikarjääris algas ehitusmaavarade kaevandamine ja neist täitematerjalide tootmine 2021. aasta novembris. Materjali jätkub seal kaevandamiseks järgmiseks kahekümneks aastaks.

  Vaata Merko karjääride materjalist ehitatut

Merko
ehituspartnerina

Eesti ühe suurema ehitusettevõttena hindame professionaalset ja kvaliteetsele tulemusele suunatud koostööd. Oleme avatud meelega ja paindlikud, rakendame pikal kogemusel põhinevaid praktikaid ja uudseid tehnilisi lahendusi, et tagada tellijale parim tulemus.

Kas teadsid, et

Merko on Eesti Digitaalehituse klastri, Eesti Ehitusettevõtjate Liidu, Eesti Betooniühingu, Eesti Kinnisvarafirmade Liidu, Eesti Vee-ettevõtete Liidu, Eesti Elektritööde Ettevõtjate Liidu, Eesti Elektroenergeetika Seltsi, Eesti Mäetööstuse Ettevõtete Liidu ja Eesti Mäeseltsi liige.

Liikmelisus peamistes erialaliitudes ja
valdkonda arendavates organisatsioonides

Merko ehitatud Telia büroohoone, Viimsi Riigigümnaasium, T1 kaubanduskeskus ja Noblessneri sadamalinnaku Staapli eluhooned on võitnud ehitusprojektide konkursil parima BIM-projekti tiitli.

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi eriauhind
2017, 2018, 2019

Rajasime Tallinna vanalinna müüridele ja tornidele moodsa valguslahenduse. Nii sosistab linnamüür meile lugusid pikast ja põnevast ajaloost, tuues valguse ja varjude abil esile oma väärikad vormid ja põnevad detailid.

Kümned objektid korraga töös

Ehitame eri funktsiooniga hooneid, insenerehituslikke rajatisi ja energiavarustusobjekte.
Rajame paremat elukeskkonda ja loome mugavamat tulevikku.