Logo
Pilt on illustreeriv
Kodud Maarjamäe paekaldal
Tutvustus
Tere tulemast Lahekalda kvartalisse!
Lahekalda on kiirelt arenev piirkond, kuhu kümnekonna aasta perspektiivis kerkivad uued moodsad eluhooned üle tuhande mugava korteriga.

Paekalda 22, 24 ja 24a majad on valmis! Paekalda 12 ja 16 majad valmivad 2021. aasta lõpus.
Pilt on illustreeriv
Tutvustus
Lummavad vaated otse koduaknast – meri, loodus või linnasüda
Lahekalda kvartal asub ligi seitsmeteistkümne hektari suurusel looduskaunil Maarjamäe paekaldal. Kortermajad jäävad veepiirist täpselt nii kõrgele, et paljude kodude akendest avaneb imeline vaade merele ja kesklinna tornidele. Päikeseloojangus merevaadete imetlemine koduaknast ei pea olema enam pelgalt unistus. Ka Pirita merepromenaad on Lahekaldast vaid 800 meetrise jalutuskäigu kaugusele. Mööda Mäe tänavat võib siit jala või rattaga seigelda mere äärde kasvõi iga päev.
Pilt on illustreeriv
Tutvustus
Rõõmu rohelusest igal sammul
Looduslikku elukeskkonda rõhutab naabruses asuv männimets, sporti kutsub harrastama Pirita terviserada. Et loodus oleks kohe koduukse taga, on Lahekalda kvartalis puude ja lillepõõsastega haljastatud pargialad ja armsad hoovid, kus on mõnus lõõgastuda igal aastaajal.
Pere pisemaid rõõmustavad mänguväljakud, täiskasvanutele jätkub ruumi ja mugavaid istepinke privaatsetes ja valgustatud puhkealadel, kus saab vabas õhus raamatut lugeda või hoopis sõpradega lauatennist mängida.
Pilt on illustreeriv
Pilt on illustreeriv
Pilt on illustreeriv
Tutvustus
Parajalt ruumi igaühe jaoks
Argielu askeldused muudab Lahekaldas mugavaks igas trepikojas asuv lift ning eraldi ruum vankritele ja jalgratastele. Muud tarvilikud asjad mahuvad ruumikatesse panipaikadesse hoonete esimesel korrusel. Autode jaoks on piisavalt ruumi tänavatasandil, kaetud varjualuse all asuvatel parkimiskohtadel ja puhke- ning mängutsoonidest kaugemale jääval hoovialal. Hoolikalt läbimõeldud planeeringud nii majades sees kui ka haljastatud õuealadel loovad mõnusa kodutunde siin igale elanikule.
Tutvustus
Terviklik elukeskkond ja urbanistlik arhitektuur
Lahekalda kodude arhitekt on Ilmar Klammer ja nutikad planeeringud on loonud Merko koostöös sisearhitekt Ahti Peetersooga. Lahekalda sobib koduks nii väikematele kui ka suurematele peredele. Huvitava valiku siseviimistluspakette on tulevaste elanike jaoks kokku pannud sisearhitektid Toomas Korb ja Aet Grigorjev arhitektuuribüroost PINK. Pakettides on kvaliteetsed materjalid, mis sobivad hästi urbanistlikku elustiili ja disaini armastavale inimesele.
Pilt on illustreeriv
Pilt on illustreeriv
Tutvustus
Vaata järgmist peatükki
Asukoht
Irina Piirmets
Lisainfo ja broneerimine
Müügijuht
Irina Piirmets
+372 509 0107 irina.piirmets@merko.ee
Täname! Päring on edastatud