Logo
Pilt on illustreeriv
Uued kodud Maarjamäe paekaldal
Tutvustus
Tere tulemast Lahekalda elupiirkonda!
Lahekalda, see on kiirelt arenev uus elupiirkond, kuhu kümnekonna lähiaasta perspektiivis kerkivad uued moodsad eluhooned üle tuhande mugava korteriga, kodukauplus koos väikeäride ja teeninduspindadega ning lasteaed. Esimesed kortermajad aadressidel Paekalda 22 ja 24a valmivad 2020 aastal. Paekalda 24 korterid valmivad 2021. aastal.
Pilt on illustreeriv
Tutvustus
Lummavad vaated otse koduaknast – meri, loodus või linnasüda
Asudes ligi seitsmeteistkümne hektari suurusel looduskaunil Maarjamäe paekaldal, jäävad kortermajad veepiirist täpselt nii kõrgele, et Sinu tulevase kodu akendest avaneb imeline vaade merele ja kesklinna tornidele. Päikeseloojangus merevaadete imetlemine koduaknast ei pea olema enam pelgalt unistus, vaid võib saada nüüd Sinu igaõhtuseks võimaluseks. Ka jääb Pirita merepromenaad Lahekaldast vaid 800 meetrise jalutuskäigu kaugusele, mööda Mäe tänavat võib siit jala või rattaga seigelda mere äärde kasvõi iga päev.
Pilt on illustreeriv
Tutvustus
Rõõmu rohelusest igal sammul
Looduslikku elukeskkonda rõhutab naabruses asuv männimets, sporti kutsub harrastama Pirita terviserada. Et loodus oleks kohe koduukse taga, luuakse Lahekalda elupiirkonda puude ja lillepõõsastega haljastatud pargialad ja armsad hoovid, kus on mõnus lõõgastuda igal aastaajal.
Pere pisemaid rõõmustab iga maja juures päris oma mänguväljak, täiskasvanutele jätkub ruumi ja mugavaid istepinke privaatsetes ja valgustatud puhkealadel, kus vabas õhus raamatut lugeda või hoopis sõpradega lauatennist mängida.
Pilt on illustreeriv
Pilt on illustreeriv
Pilt on illustreeriv
Tutvustus
Parajalt ruumi igaühe jaoks
Argielu askeldused muudab Lahekaldas mugavaks igas trepikojas asuv lift ning eraldi ruum vankritele ja jalgratastele. Muud tarvilikud asjad mahuvad ruumikatesse panipaikadesse hoonete esimesel korrusel. Autode jaoks on piisavalt ruumi tänavatasandil, kaetud varjualuse all asuvatel parkimiskohtadel ja puhke- ning mängutsoonidest kaugemale jääval hoovialal. Hoolikalt läbimõeldud planeeringud nii majades sees kui ka haljastatud õuealadel loovad mõnusa kodutunde siin igale elanikule.
Tutvustus
Terviklik elukeskkond ja linlik arhitektuur
Lahekalda kodude arhitekt on Ilmar Klammer ja nutikad planeeringud on loonud Merko koostöös sisearhitektiga Ahti Peetersoo. Oleme hoolt kandnud selle eest, et uued kodud sobiksid nii suurtele peredele kui ka linnalikku elustiili nautivatele vallalistele. Tõeliselt huvitava valiku siseviimistluspakette on tulevaste elanike jaoks kokku pannud sisearhitektid Toomas Korb ja Aet Grigorjev arhitektuuribüroost PINK. Pakettides olevad väga kvaliteetsed materjalid sobivad igale suurlinlikku elustiili ja disaini armastavale inimesele.
Pilt on illustreeriv
Pilt on illustreeriv
Tutvustus
Vaata järgmist peatükki
Asukoht
Inga Viileberg
Lisainfo ja broneerimine
Müügijuht
Inga Viileberg
+372 5620 0936 inga.viileberg@merko.ee
Täname! Päring on edastatud