Pilt on illustreeriv

Neli eriilmelist villat, üks terviklik ja kodune elukeskkond

RAND linnavillad koosnevad kahekorruselisest rekonstrueeritud hoovimajast Suur-Patarei tänava pool ja kolmest uuest Kalaranna tänava äärde rajatud viiekorruselisest eluhoonest.

Arhitektid on andnud igale hoonele oma näo ning ajaloolise puitfassaadiga kokku sobitanud nii moodsaid puiduviimistlusi kui ka erinevais looduslikes värvides savitelliseid ja betooni. Nelja hoonet ühendab sopiline ja pargilik sisehoov, kus jagub nii privaatseid haljasalasid suurtele kui ka mängualasid väikestele.

Villa
1
Pilt on illustreeriv

Linnavilla 1 – kaunis hoovimaja

Linnavillade vanim ja väärikaim on miljööväärtuslik rannavillat meenutav maja. Siin leiab elukoha ajalugu väärtustav ja privaatsust hindav elanik. Hoone ajaloolised detailid saavad renoveerimise käigus lihvitud ning täiendatud kaasaegsete lahendustega.

Villa
2
Pilt on illustreeriv

Linnavilla 2 – linnapoolne ja eriline

Hoone fassaad on liigendatud musta tellise ning tumeda puidu vaheldumisega. Puitpinna moodustavad erineva suunaga puidust kassetid. Tumedad betoonist aknaraamid lisavad hoonele detailsust.

Villa
3
Pilt on illustreeriv

Linnavilla 3 – merd vaatav keskmine

Keskmisele majale on iseloomulikuks detailiks hoonet läbivad heledad horisontaalsed betoonist vööd. Kontrastsust annab vööde vahele sobituv tume diagonaallaudis.

Villa
4
Pilt on illustreeriv

Linnavilla 4 – uhke ja punane

Suur-Patarei ja Kalaranna tänavate ristumiskohas asuv maja on punasest tellisest. Hoone muudavad omapäraseks ümarad nurgad, aktsenti annavad klaasist prantsuse rõdud ja esinduslikkust lisab suursugune trepistikuga sissepääs Suur-Patarei tänava poolt.

Siseviimistluse märksõnad on “naturaalne ja väärikas”

RAND linnavillade elegantsi rõhutamiseks ja korterite tervisliku sisekliima tagamiseks kasutatakse vaid keskkonnasäästlikke, kõrgema klassi materjale. Meelepärase siseviimistluse saab valida kvartali arhitektuurilise väärtusega sobituvate pakettide seast. Linnavillade viimistluslahendused on välja töötanud sisearhitekt Kadri Tamme.

Pilt on illustreeriv

Ehituse kvaliteedi tagab Merko pikaajaline kogemus

Enam kui 20 aasta jooksul oleme rajanud kodu tuhandetele peredele. Jälgime hoolikalt ehituskvaliteeti, kuna tahame, et meie ehitatud kodud püsiks palju aastaid. Rajame oma hoonete ümber tervikliku ja kauni elukeskkonna, kuna soovime, et kodu oleks kodune ka väljaspool korterit. Kvaliteedi tagamiseks haldame korteriarenduse kõiki etappe alates uue elukvartali kavandamisest ja projekteerimisest kuni ehitamise, müügi ja garantiiaegse teeninduseni.

Hea klient!

Järgime eriolukorras tööd tehes tavapärasest rangemaid ohutusreegleid. Peamine on aga jäänud samaks – meie müügijuht annab vastuse igale Sinu küsimusele.

Head tervist ja võta meiega julgelt ühendust!

Loe lähemalt