Sammud uue koduni

Merkost kodu ostmine on lihtne

Sulle on abiks projekti kodulehel olev info ja meie abivalmis müügijuht, kes annab nõu, kui Sul peaks mõni küsimus tekkima.
Temaga lepid kokku ostutehingu üksikasjad, tema vahendab suhtlust ehitusmeeskonnaga, valmistab ette dokumendid,
lepib kokku korteri ülevaatuse aja ja lepingu sõlmimiseks notariaja.

Sinu sammud uue koduni

  • Vali Merko lehelt elukoht, mis sulle kõige enam meeldib, tutvu projekti kodulehel elukeskkonna, hoone ja korteritega, loe ehitusinfot ja siseviimistluspakettide kirjeldusi.
  • Kui oled leidnud sobiva korteri, saada projekti kodulehe kaudu broneerimisavaldus. Müügijuht võtab Sinuga broneeringu kinnitamiseks ühendust. Pane tähele: Korter broneeritakse kuni kolmeks nädalaks ja tasuta. 
  • Kui see on ehituslikult veel võimalik, saad valida sobiva sisekujunduspaketi ja müügijuht valmistab Sinult saadud andmete põhjal ette notariaalse müügilepingu koos lisadega. Pane tähele: Kui rahastad ostu pangalaenuga, on nüüd viimane aeg pangaga ühendust võtta.
  • Ehitusjärgus korteri ostmisel sõlmitakse notariaalne võlaõiguslik müügileping, mille allkirjastamisel tuleb tasuda korteri ostu-müügihinnast 15%.
  • Kui korter on valmis, sõlmitakse notariaalne asjaõiguslik müügileping, millega saad korteri omanikuks. Enne lepingu sõlmimist vaadatakse Sinuga koos korter üle, tutvustatakse korteris olevaid lahendusi ja seadmeid ning teostatakse tööde ülevaatus, et kõik vastaks kokkulepitule. Pane tähele: Enne lepingu allkirjastamist tuleb korteri maksumus tasuda AS Merko Ehitus Eesti arvelduskontole või tehingut teostava notari deposiitkontole. Kui ostu rahastab pank, osaleb lepingu sõlmimisel ka panga esindaja. 
  • Pärast notariaalse asjaõigusliku lepingu sõlmimist antakse Sulle valdus üle: saad enda kätte korteri võtmekomplekti, hooldus- ja kasutusjuhendid ning fikseeritakse kommunaalteenuste näidud. Seejärel pole muud, kui koli sisse ja naudi oma uut kodu! 
  • Meie jääme Sinu jaoks alles! Loodame, et oled oma uue koduga rahul! Ootame tagasisidet ja oleme meeleldi abiks, kui Sul peaks tekkima mõni küsimus või ilmnema garantiikorras lahendatav mure.