Millised on Merko kodud?

Millised on Merko kodud?

Väärt elukeskkond

Elamuid planeerides ja ehitades kasutame aastakümnete jooksul omandatud teadmisi ja kogemusi ning kaasame parimad partnerid, et luua turvalised, keskkonnasõbralikud ja ajas püsiva väärtusega kodud.

Merko kodudes on tervislik ja mugav sisekliima ning energiasäästlik põrandaküte. Suurt tähelepanu pöörame parema helipidavuse saavutamisele. Osas elamutes on kasutusel targa kodu lahendused, millega saab nutitelefoni või tahvelarvuti kaudu juhtida korteri kütet ja ventilatsiooni, kontrollida näite ning avada külalisele maja välisust. 

Hubasus ja mugavus

Soovime, et iga korteriostja ja tema pere tunneks end uues kodus hästi. Koostöös tunnustatud arhitektidega loome läbimõeldud planeeringuga funktsionaalsed, avarad ja valgusküllased korterid. Et korterist saaks kodu, kaasame sisekujundajad ja sisustame soovi korral kas või kogu korteri.

Et kodu hoiaks väärtust, kasutame kvaliteetseid seadmeid ja viimistlusmaterjale ning pakume laia sisekujunduspakettide valikut. Meie ehitatud korterites on piisavalt pistikupesi ja lülitid asuvad kõige praktilisemates kohtades. Vannitubadesse paigaldame lisaks sanitaartehnikale ka mööbli.

Energiasääst ja kulutõhusus

Merko kodud asuvad energiatõhusate lahendustega madalenergiahoonetes. A-energiaklassi elamu rajamise kogemus on meil juba 2013. aastast. Alates 2020. aastast taotleme oma uutele arendusprojektidele ehituslubasid vaid liginullenergiahoonete rajamiseks.

Kortereid arendades arvestame hoone ratsionaalse väliskujuga ja valime eluruumide parima võimaliku paigutuse ilmakaarte suhtes. Kasutame tõhusaid soojustagastusega ventilatsioonisüsteeme, hea sooja- ja helipidavusega avatäiteid ja välispiirete konstruktsioone.

Kodu kui kindlus

Kasutame sarjastatud lukke ja kopeerimiskaitsega võtmeid. Merko majade sissepääsud on varustatud fonolukuga ja korterites on valvesignalisatsiooni paigaldamise valmidus.

Kodu kaitsmiseks ootamatuste eest, rakendame ka ehitustehnilisi nippe. Näiteks laome vannitubade seinad võimalike niiskusprobleemide ennetamiseks kiviplokkidest.

Rajame elamute ümber valgustatud teed ja tänavad ning paigaldame laste mänguväljakutele turvalised atraktsioonid. Parkimis- ja õueala kujundamisel arvestame kõigi liiklejatega.

Kvaliteetne teostus

Kvaliteet on meile tähtis nii planeerimisel ja projekteerimisel kui ka ehituses ja siseviimistluses. Üle 30 aasta pikkune kogemus annab meile tarkuse nõuda nii endalt kui ka oma alltöövõtjatelt ja partneritelt tähtaegade järgimist ning Merko kõrgetele standarditele vastavat tööd.

Kaasame kvalifitseeritud omanikujärelevalve spetsialistid. Kui pidevat ehitusjärelevalvet teeb objektipersonal, siis lisaks kontrollivad nõuete järgimist ja konsulteerivad tehnoloogilistes küsimustes Merko kvaliteedispetsialistid. Suuremate hangete puhul teeme toodete vastavuskontrolli juba tarnija juures. 


Planeerimisest garantiini – kõik Merkost

Vaata Uus-Veerenni elukvartali näitel, kuidas käib korteriarendusprojekti planeerimine.