Kõik uudised

Merko jätkab üheksandat aastat Eesti murdmaasuusatamise järelkasvu toetamist

Merko Ehitus ja Eesti Suusaliit on olnud koostööpartnerid juba 9 aastat ning uus leping annab U23/Merko Teami tulevikulootustele kindluse ettevalmistumisel eelolevaks tiitlivõistluste hooajaks. U23 koondisse/Merko Teami kuuluvad 2014/2015 hooajal Kati Tammjärv (Tartu Suusaklubi), Marko Kilp (Nõmme Spordiklubi), Alvar–Johannes Alev (Jõulu Suusaklubi) ja Andreas Veerpalu (Karupesa Team).

Eesti Suusaliidu peasekretär Jaak Mae märkis koostöölepingut sõlmides: „Eriti teeb heameelt, et Merko Ehitus toetab just meie järelkasvu, mis annab hea ning kindla aluse edasiseks stabiilseks arenguks ning püsimiseks maailma tippkonkurentsis. Samuti hindame väga, et Merko Ehitus panustab ka kogu Eesti rahva sportimisvõimaluste parandamisse, olles toetamisel õla alla pannud Eesti Terviseradade võrgustiku arendamisele, kuhu kuulub tänaseks üle 100 heas korras ning enamjaolt valgustatud raja, mis ootavad tervisesportlasi ööpäevaringselt.“

Eesti Suusaliidu murdmaasuusatamise spordidirektori Raul Olle sõnul on heameel, et ettevõtjad leiavad võimalusi toetada just noori sportlasi. „Kuna need noored on eas, kus tihti tuleb seista raskete valikute ees, kas jätkata sportlaskarjääri või pühenduda õpingutele või tööelule, siis on täna sõlmitud koostöölepinguga astutud väga oluline samm, et andekad sportlased saaks jätkata oma teed suusamaailma tippu,“ lisas Olle.

„Oleme teadlikult panustanud tulevikulootuste toetamisele ning loodame, et meie toel õnnestub neil oma sihid saavutada. Lisaks on noored sportlased tubliks eeskujuks spordi ja liikumise propageerimisel ning loodetavasti õnnestub meil nende abiga kasvatada järjest uusi aktiivseid terviseradade kasutajate põlvkondi,“ ütles AS Merko Ehitus juhatuse esimees Andres Trink.