Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Uus-Veerenni kogukond kasvab jõudsalt

Eva-Maria Leetma Kinnisvaraarenduse turundusjuht

Hingame ja tegutseme Merkos ikka lähtuvalt mõtteviisist, et kodu ei alga ega piirdu ainult koduuksega, vaid see ulatub oluliselt kaugemale, hõlmates ka kodu ümber olevat terviklikku elukeskkonda ja sealseid võimalusi. Seetõttu oleme viimase aasta jooksul aktiivselt toimetanud selle kallal, et leida Uus-Veerenni kvartalisse ja kogukonnale täiendavaid toredaid ja vajalikke teenusepakkujaid, keda kodu läheduses mõnusaks ajaveetmiseks külastada. Meil on rõõm jagada, et meie toimetused on kandnud vilja ja nii saamegi tutvustada kahte uut tegijat Uus-Veerenni kvartalis.

Tähelepanelikud on ilmselt juba märganud, et Pille 11/2 hoone nurgapealsele äripinnale on end sisse seadnud hubane kohvik-lokaal Rattatimm, kus mõnusas atmosfääris kohvijooki nautida, kaugtööd teha kui kodukontori neli seina ära on väsitanud ning otseloomulikult saab Rattatimmis ka oma kaherattalisi professionaalsete käte hoole alla värskenduskuurile tuua. Tulevikus leiab Rattatimmist ka meie Uus-Veerenni kodude müügiesinduse nurgakese – sellest juba aja jooksul täpsemalt!

Käesolevast nädalast on Pille 11/4 hoone nurgapealsel äripinnal uksed avanud Uus-Veerenni OMAklubi treeningstuudio, kus saab nüüdsest iseseisvalt treenida, kasvõi iga päev. Lisaks iseseisvale treenimisele saab klubis treenida ka OMAtreeneritega, kes on valmis jagama nippe ja nõuandeid, et saavutada parimaid tulemusi, nii et saab ka väga häid personaalseid treeninguid kogeda. Uus-Veerenni elanikele ja kvartalis tegutsevatele väikeäridele on OMAklubis treenimine eriti soodne – kuutasu on vaid 15 €!

Kutsume Sind väga nii Rattatimmi kui OMAklubi külastama ja teame, et oled nende poolt soojalt oodatud! Tutvu ka Uus-Veerenni kvartali ja kodudega!

Vaata ka neid