Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Sooviksid elektriautot isiklikul parkimiskohal laadida?

Taavi Kotkas Nõmme 328 arendusjuht

Elektriautode hulk on meie tänavapildis jõudsalt suurenemas. Sellest tulenevalt on ka uue kodu ostmisel hakatud üha rohkem uurima elektriautode laadimisvõimaluste kohta isiklikul parkimiskohal. Nõmme 328 arenduse tulevased elanikud saavad siinkohal rõõmustada, sest nende kodumaja maa-aluses parklas loome igale parkimiskohale valmiduse elektriauto laadimispunkti paigaldamiseks.

Nõmme 328 autovaba sisehoov

Tehniliselt tähendab valmiduse loomine targa keskseadme ja laadijate paigalduseks vajalike kaabelduste ehitust. Enefit Volti rajatud nutikas lahendus jälgib kogu hoone elektritarbimist, suunates dünaamilise koormusjuhtimise abil laadimisse ainult maja vaba kasutamata võimsuse. Nii ei teki ülekoormuse ohtu ega täiendavat vajadust maja elektrivõimsust suurendada. Kui Nõmme 328 elanik otsustab endale keskkonnasõbraliku elektriauto osta või on see tal juba uude koju kolides olemas, siis saab ta tänu majja rajatud laadimissüsteemile pöörduda Enefit Volti poole ja valida enda vajaduste ja elektriautoga sobivaim laadimislahendus.

Nõmme 328 maa-alusesse parklasse pääseb Vana-Mustamäe tänavalt

Parkimiskoha omanik ei pea seejuures endale isiklikku laadimisseadet ostma, vaid saab seda Enefit Voltilt mugavalt rentida. Võiks isegi öelda, et see on sama lihtne kui sideteenusepakkujalt ruuteri rentimine. Kõik seadme jooksvad hooldusmured jäävad samuti teenusepakkuja kanda. Seejuures ei pea ka muretsema, et keegi võõras saaks laadimispunkti kasutama hakata, sest laadimise alustamiseks tuleb tegevus aktiveerida vastavas äpis või valideerida personaliseeritud kaart.

Nõmme 328 kodud valmivad 2022. aasta sügisel. Veel saadaval olevate Nõmme 328 kodudega, legendaarse Nõmme keskväljaku kõrval, saad tutvuda siin. Järgmisena ehitame samasuguse laadimisvalmiduse välja Uus-Veerenni kvartalis, Pille 6 ja Tiiu 5 majade maa-alustes parklates.

Vaata ka neid