Sammud tehinguni

Merkost äripinna ostmine on lihtne

Sulle on abiks projekti kodulehel olev info ja meie abivalmis müügijuht, kes annab nõu, kui Sul peaks mõni küsimus tekkima.
Temaga lepid kokku ostutehingu üksikasjad, tema vahendab suhtlust ehitusmeeskonnaga, valmistab ette dokumendid,
lepib kokku äripinna ülevaatuse aja ja lepingu sõlmimiseks notariaja.

Sinu sammud uue äripinnani

  • Vali Merko lehelt äripind, mis sulle kõige enam meeldib, tutvu projekti kodulehel hoone ja äripindadega ning loe ehitusinfot.
  • Kui oled leidnud sobiva äripinna, saada projekti kodulehe kaudu broneerimisavaldus. Müügijuht võtab Sinuga broneeringu kinnitamiseks ühendust. Pane tähele: Äripind broneeritakse kuni kolmeks nädalaks ja tasuta. 
  • Kui see on ehituslikult veel võimalik, saad valida sobiva sisekujunduspaketi ja müügijuht valmistab Sinult saadud andmete põhjal ette notariaalse müügilepingu koos lisadega. Pane tähele: Kui rahastad ostu pangalaenuga, on nüüd viimane aeg pangaga ühendust võtta.
  • Ehitusjärgus äripinna ostmisel sõlmitakse notariaalne võlaõiguslik müügileping, mille allkirjastamisel tuleb tasuda äripinna ostu-müügihinnast 15%.
  • Kui äripind on valmis, sõlmitakse notariaalne asjaõiguslik müügileping, mille järel saad äripinna omanikuks. Enne lepingu sõlmimist vaadatakse Sinuga koos äripind üle, tutvustatakse seal olevaid lahendusi ja seadmeid ning teostatakse tööde ülevaatus, et kõik vastaks kokkulepitule. Pane tähele: Enne lepingu allkirjastamist tuleb äripinna maksumus tasuda AS Merko Ehitus Eesti arvelduskontole või tehingut teostava notari deposiitkontole. Kui ostu rahastab pank, osaleb lepingu sõlmimisel ka panga esindaja. 
  • Pärast notariaalse asjaõigusliku lepingu sõlmimist antakse Sulle valdus üle: saad enda kätte äripinna võtmekomplekti, hooldus- ja kasutusjuhendid ning fikseeritakse kommunaalteenuste näidud. Seejärel saad oma uut äripinda kasutama hakata!
  • Meie jääme Sinu jaoks alles! Loodame, et oled oma uue äripinnaga rahul! Ootame tagasisidet ja oleme meeleldi abiks, kui Sul peaks tekkima mõni küsimus või ilmnema garantiikorras lahendatav mure.