Müügiinfo

Parima kvaliteedi ja koduostjatele mugavuse tagamiseks haldame korteriarenduse kõiki etappe: kavandamine, projekteerimine, ehitamine, müük ja garantiiaegne teenindus.

Eesti mainekaim ja tuntuim kinnisvaraarendaja
EMOR 2019, 2020, 2021, 2022 & 2023

Müügiprotsess

1
Broneerimine

Korteri broneerimiseks tuleb ühendust võtta müügijuhiga. Korteri saad broneerida tasuta kuni kaheks nädalaks. Broneering jõustub kui müügijuht on Sind broneeringu kinnitamisest kirjalikult teavitanud. Seejärel märgime korteri kodulehel broneerituks. Kokkuleppel müügijuhiga on broneeringu tähtaega võimalik pikendada. Kui klient ei edasta broneeringu perioodil võlaõiguslepingu tarbeks vajaminevaid andmeid, on müüjal õigus broneering ühepoolselt tühistada.

2
Võlaõigusleping (VÕL)

Võlaõiguslikus müügilepingus lepitakse kokku täpsemates müügitingimustes. Müügilepingu sõlmimisel tasutakse müüjale ettemakse 15% ulatuses korteri hinnast (tavapäraselt). Müügilepingu sõlmimise järel tekib ostjal kohustus tasuda müüjale müügilepingus kokku lepitud müügihind ja võtta valminud korter müüjalt vastu.

3
Asjaõigusleping (AÕL)

Korterelamu valmimisel sõlmitakse notariaalne asjaõigusleping, millega kaasneb korteri omandiõiguse üleminek ning kliendil tuleb tasuda ülejäänud osa korteri hinnast.

Leping

Lepingu hinnas sisaldub:
  • korteri ja elamu valmidus vastavalt projektile ja siseviimistlustabelile;
  • vannitoa mööbel sanitaartehnikaga;
  • tasu tehnovõrkude (elektri-, vee- ja kanalisatsioonitrasside) rajamise ning nendega liitumise eest.
Lepingu hinnas ei sisaldu:
  • müügilepingu sõlmimisega seotud notaritasu ja riigilõiv;
  • liitumistasu telefoniside, andmeside, kaabeltelevisioonivõrgu ja valvesignalisatsiooniga liitumiseks.
Oleme Sinu partner, kogu teekonnal