Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

C-box kapp nüüdsest olemas ka Uus-Veerennis

Eva-Maria Leetma Kinnisvaraarenduse turundusjuht

Ilmselt oleme me kõik kunagi leidnud end olukorrast, mil oleme kulleriga endale midagi tellinud, kuid täpselt sellel ajal kui kuller pakiga ukse taga ootab, ei ole me parasjagu kodus, et tellimust vastu võtta.

Et edaspidi oleks erinevate tellimuste kätte saamine mugav ja pingevaba, leiavad Uus-Veerenni elanikud Tiiu 12/2 hoone juurest universaalse pakikapi C-box, kuhu saab tellida kõike ja kõigilt ning kauba endiselt justkui koduuksel vastu võtta.

Kapp on reguleeritava sisetemperatuuriga ning seda saab kasutada:
  • e-ostude kontaktivabaks vastuvõtmiseks kõikidelt kulleritelt,
  • kaupade tagastamiseks või üleandmiseks erinevatele kulleritele,
  • kaubavahetuseks sõpradega!

C-box kapi täpsemate omaduste ja võimalustega saab tutvuda teenusepakkuja kodulehel.

Märtsi lõpuni ootab kõiki C-box “Tiiu 12” kapi kasutajaiks registreerunuid kapis tervituskingitus vahujoogi ja hooajaliste puuviljade näol. Selle saamiseks pole vaja teha muud, kui registreerida end kasutajaks app.c-box.eu.

Uus-Veerenni kvartalis asuvad Tiiu 12 kodud on värskelt valminud ja sissekolimiseks valmis. Järgmise etapi – Pille 11/Veerenni 36b kodud on järgemööda valmimas ning on sealjuures viimaseks etapiks, mis Veerenni tänava äärde rajatakse. Tutvu kodudega!

Vaata ka neid