Baltimaade parimaks linnaruumi arenduseks tunnistatud Noblessner asub mere kaldal Lennusadama kõrval, jalutuskäigu kaugusel Tallinna kesk- ja vanalinnast. Kunagisest Tsaari-Venemaa tähtsaimast allveelaevade tehasest on saanud stiilne ja kaasaegne merele avatud linnaruum. Siin on suurejoonelise arhitektuuriga ajaloolised tööstushooned, jahisadam, kunstigaleriid, linna parimad söögikohad, värvikas kultuurielu ning kõrgkvaliteedis uusarendus.

Merko ja BLRT koostöös kerkivad Noblessnerisse kuus järgmist kortermaja kokku ligikaudu 300 koduga. Lisaks korteritele on arendusse planeeritud mitu tuhat ruutmeetrit kaubandus- ja äripinda. Esmalt kerkivad Noblessneri jahisadama kõrvale, Lennusadama 3 / Vesilennuki 18 kruntidele, Vesilennuki majad. Kuues ja ühtlasi ka selle arendusetapi suurim maja kerkib aadressile Allveelaeva 4.

Avara sisehooviga Allveelaeva 4 majja on planeeritud 148 korterit ja enam kui 800 m² äripinda. Suurepärase asukohaga hoone 1–4-toaliste korterite valikus on nii 30-ruutmeetriseid pindasid, mis sobivad hästi näiteks investoritele, kui ka hubaseid 100-ruutmeetriseid kodusid. Maja arhitektuurilahenduse autorid on arhitektuuribüroo Pluss arhitektid, kes on ka Staapli tänava eluhoonete loojad.