Küsi pakkumist

Warning: Undefined variable $ub in /data01/virt17505/domeenid/www.merko.ee/htdocs/uus-veerenni/wp-content/themes/tihase/functions.php on line 2069

Warning: Undefined variable $ub in /data01/virt17505/domeenid/www.merko.ee/htdocs/uus-veerenni/wp-content/themes/tihase/functions.php on line 2079

Müügiinfo

Parima kvaliteedi ja koduostjatele mugavuse tagamiseks haldame korteriarenduse kõiki etappe: kavandamine, projekteerimine, ehitamine, müük ja garantiiaegne teenindus.

EESTI MAINEKAIM JA TUNTUIM KINNISVARAARENDAJA
Emor 2019, 2020, 2021, 2022 & 2023

Müügiprotsess

Müügiprotsessi käivitamise eel saavad kõik uue kodu huvilised oma huvi registreerida, et esimeste seas korterite müüki tulemisest teada saada.

1
Broneerimine

Korteri broneerimiseks tuleb ühendust võtta müügijuhiga. Korteri saad broneerida tasuta kuni kaheks nädalaks. Broneering jõustub kui müügijuht on Sind broneeringu kinnitamisest kirjalikult teavitanud. Seejärel märgime korteri kodulehel broneerituks. Kokkuleppel müügijuhiga on broneeringu tähtaega võimalik pikendada. Kui klient ei edasta broneeringu perioodil võlaõiguslepingu tarbeks vajaminevaid andmeid, on müüjal õigus broneering ühepoolselt tühistada.

2
Võlaõigusleping (VÕL)

Perioodil, mil korterelamu on ehitusjärgus, sõlmitakse kliendiga notariaalne võlaõigusleping, mille eelduseks on korteri hinnast 15% tasumine. Kui soovid võlaõigusliku lepingu sõlmimisel tasuda rohkem kui 15% tehingu hinnast, saame suuremale sissemaksele pakkuda tulusamaid tingimusi – küsi personaalset pakkumist müügijuhilt!

3
Asjaõigusleping (AÕL)

Korterelamu valmimisel sõlmitakse notariaalne asjaõigusleping, millega kaasneb korteri omandiõiguse üleminek ning kliendil tuleb tasuda ülejäänud osa korteri hinnast.

Leping

Lepingu hinnas sisaldub:
  • korteri ja elamu valmidus vastavalt projektile ja siseviimistlustabelile;
  • vannitoa mööbel sanitaartehnikaga;
  • tasu tehnovõrkude (elektri-, vee- ja kanalisatsioonitrasside) rajamise ning nendega liitumise eest.
Lepingu hinnas ei sisaldu:
  • müügilepingu sõlmimisega seotud notaritasu ja riigilõiv;
  • liitumistasu telefoniside, andmeside, kaabeltelevisioonivõrgu ja valvesignalisatsiooniga liitumiseks.
Oleme Sinu partner kogu teekonnal