Kõik uudised

Täna avatakse Narva-Jõesuus Eesti suurima spa-kompleksiga luksuslik Noorus SPA Hotel

Täna avatakse Narva-Jõesuus luksuslik Noorus SPA Hotel, mis pakub nelja tärni väärilist vastuvõttu ja teenuseid. Legendaarses Narva-Jõesuu liivarannas asuvas hotellis on 114 rikkaliku varustusega tuba, konverentsikeskus, 130 kohaga a la carte restoran ning Eesti suurim spa kompleks 14 saunaga. Seitsme korruse ja kahekorruselise galeriiga hotellikompleksi ehitustööd teostas Termak Real Estate OÜ tellimusel AS Merko Ehitus Eesti.

„Noorus Spa Hotel on suur ja keerukas hoone, kus on nii ehituses kui siseviimistluses kasutatud kõrgetasemelisele hotellile iseloomulikke materjale. Ehitus hõlmas nii uue hoonekompleksi ehitust kui vana ümberehitust, mille käigus sai moodsaks hotelliks senine lagunenud hooneosa. Keerukust lisasid ka restorani ja bowlingu kohal asuvad basseinid,“ ütles AS Merko Ehitus Eesti projektijuht Andrea Hein.

Eesti värskeim kaasaegse arhitektuuri ja 114 numbritoaga spa hotell asub Narva-Jõesuu liivaranna ääres, 210 km kaugusel Tallinnast ja 175 km kaugusel St. Peterburist. Hotellis on a la carte restoran Romantic Garden,  kus on sees 130 ja väliterrassil 45 istekohta ning millele lisab meeleolu unikaalne taustvalgusega vitraažlagi. Eesti suurim spa-kompleks Three Aplles Spa hõlmab fitness-, wellness- ning vee- ja saunakeskust 14 erineva saunaga. Fitness-keskus oma avara jõusaali, rühmatreeningute ning jooga keskkonnaga on treenimiseks  sobilik nii harrastajatele kui sportlastele. Vee- ja saunakeskuses on 12 sauna, 25 m ujumisbassein, lasteala, erinevate atraktsioonide ja mullivannidega bassein, jaapanivann ja välibasseiniga terrass.

Hotellist ei puudu ka suurepäraselt varustatud 400 ruutmeetrine konverentsi- ja ürituste keskus, kus on kolm saali, mis sobivad nõupidamisteks, väljapeetud vastuvõttudeks ja meelelahutusüritusteks. Suurim saal mahutab 200 inimest. Aktiivseks tegevuseks sobib nelja reaga bowlingu saal, kus on võimalik mängida ka piljardit.