Hinnatud ja terviklik elukeskkond

Erakordne Nõmme 328 maja asub Nõmme keskväljaku kõrval, Pärnu maantee ja Vana-Mustamäe tänava nurgal. Koolid ja lasteaiad, kohvikud ja restoranid, kultuurielamused ja teadustegevus, sportimisvõimalused ja perearstikeskused ning kauplused ja värske toidukaubaga võrratu Nõmme turg – kõik vajalik on Sinu uue kodu lähedal olemas.

Pikematele jalutuskäikudele kutsuvad põnevad metsarajad ja Nõmme idüllilised tänavad, kus avastamisrõõmu ja silmailu jagub nii väikestele kui ka suurtele. Tervisesportlastele pakub rõõmu Nõmme-Harku terviserada. Ka maitse- ja kultuurielamusi leidub siin väga erinevate eelistustega inimestele. Nõmme 328 elanikuna saad nautida kvaliteetselt ehitatud kodu eeliseid väljakujunenud elukeskkonnas!

Linnasaginast parajalt kaugel, kuid siiski piisavalt lähedal

Rahulik ja roheline Nõmme on suuremast linnamelust piisavalt eemal, kuid logistiliselt suurepärane asukoht tagab mugavad liikumisvõimalused nii jalgsi, ratta kui ka autoga liikujatele. Ühistransporti eelistavate inimeste ja lastevanemate rõõmuks on maja vahetus läheduses Nõmme bussipeatus ja lühikese jalutuskäigu kaugusel Nõmme raudteepeatus. Kesklinn on siit vaid mõne rongipeatuse kaugusel!

Plaanid ja hinnad

Nõmme 328 majas on 38 korterit ja 6 äripinda. Tutvu lähemalt hindade ja plaanidega!