Millised on äripinnad

Millised on Merko äripinnad?

Väärt keskkond

Hooneid planeerides ja ehitades kasutame aastakümnete jooksul omandatud teadmisi ja kogemusi ning kaasame parimad partnerid, et luua turvalised, keskkonnasõbralikud ja ajas püsiva väärtusega hooned.

Merko majades on tervislik ja mugav sisekliima. Osas hoonetes on kasutusel targa kodu lahendused, millega saab nutitelefoni või tahvelarvuti kaudu juhtida kütet ja ventilatsiooni, kontrollida näite ning avada külalisele maja välisust. 

Mugavus ja funktsionaalsus

Soovime, et igaüks tunneks end Merko ehitatud hoonetes hästi. Selleks loome koostöös tunnustatud arhitektidega läbimõeldud planeeringuga funktsionaalsed ja avarad pinnad. 

Et äripind hoiaks väärtust, kasutame kvaliteetseid seadmeid ja viimistlusmaterjale. Isikupära lisamiseks saab klient esitada erisoove seni, kuni ehitus jõuab ajagraafikus umbes poole peale – siis esitame tarnijatele lõppviimistuse tellimused.

Energiasääst ja kulutõhusus

Merko äripinnad asuvad energiatõhusate lahendustega madalenergiahoonetes. A-energiaklassi hoone rajamise kogemus on meil juba 2013. aastast. Alates 2020. aastast taotleme oma uutele arendusprojektidele ehituslubasid vaid liginullenergiahoonete rajamiseks.

Arvestame hoone ratsionaalse väliskujuga ja valime äripindadele parimad võimalikud asukohad. Kasutame tõhusaid soojustagastusega ventilatsioonisüsteeme, hea sooja- ja helipidavusega avatäiteid ja välispiirete konstruktsioone.

Turvalised lahendused

Turvalisuse tagamiseks kasutame Merko majades sarjastatud lukke ja kopeerimiskaitsega võtmeid, millega käib kaasas turvakaart. Hoonete sissepääsud on varustatud fonolukuga. Lisaks on kõikidel äripindadel valvesignalisatsiooni paigaldamise valmidus.

Majade ümbrusse rajame valgustusega teed ja tänavad. Parkimis- ja õueala kujundamisel arvestame kõigi liiklejate vajadustega.

Kvaliteetne teostus

Kvaliteet on meile tähtis nii planeerimisel ja projekteerimisel kui ka ehituses ja siseviimistluses. Üle 30 aasta pikkune kogemus annab meile tarkuse nõuda nii endalt kui ka oma alltöövõtjatelt ja partneritelt tähtaegade järgimist ning Merko kõrgetele standarditele vastavat tööd.

Kaasame kvalifitseeritud omanikujärelevalve spetsialistid. Kui pidevat ehitusjärelevalvet teeb objektipersonal, siis lisaks kontrollivad nõuete järgimist ja konsulteerivad tehnoloogilistes küsimustes Merko kvaliteedispetsialistid. Suuremate hangete puhul teeme toodete vastavuskontrolli juba tarnija juures.


Kvaliteet ja läbimõeldus – kõik Merkost

Vaata Uus-Veerenni kvartali näitel, millised on Merko korterelamud ning nendes valmivad korterid ja äripinnad.