Kõik uudised

Merko Tartu jätkab aktiivselt Pärna allee korteriarendust

Merko Tartu on ehitanud Pärna alleele kaheksa kortermaja, kus on müüdud üle 220 ning müügis on veel 16 korterit. Ettevõte jätkab veel kahe B-energiaklassiga kortermaja arendust ja ehitust, kus 2015. aasta suveks valmib kokku 60 korterit. Sellega saab Pärna allee 10 majast koosnev elukvartal koos haljastusega lõplikult valmis.

„Meil on olnud rõõm olla esimesed, kes alustasid B-energiaklassi kortermajade ehitust Tartu vallas. Oleme B-energiaklassi koos korteritele antava 2-aastase garantiiga võtnud oma standardiks. Senine hea tagasiside ja müügitulemused on andnud kindlust täiendada Pärna allee elamukvartalit veel kahe energiatõhusa ja kaasaegse majaga,“ ütles Merko Tartu müügijuht Cleelia Pärtelpoeg. Igal kortermajal on eraldi gaasikatlamaja, korterid on vesikeskküttega, küttekehadeks radiaatorid ning vannitoad elektrilise põrandaküttega.

„Lisaks energiasäästlikkusele on korteriostjatel järjest kõrgemad nõudmised ka korteri funktsionaalsusele. Pärna allee 1- kuni 3-toalisi kortereid iseloomustab kaasaegne planeering ja selgelt jaotatud elutsoonid – magamistubade pool on isoleeritud, toad on hästi möbleeritavad ning maja ideaalilähedane paiknemine ilmakaarte suhtes tagab päikesevalguse kõigisse korteritesse,“ lisas Cleelia Pärtelpoeg. „Pärna allee sobib eriti hästi noortele peredele – lisaks mugavale elukeskkonnale tagab kvartalis paiknev lastehoid koha Tartu valda sisse kirjutanud vanemate lastele.

Arhitekt Janno Põldme projekteeritud kolme- ja kahekorruselised elamud on huvitavalt liigendatud vormide ja mahuga. Korterite sisekujunduse on loonud OÜ Põldme ning ostja saab valida kolme sisekujunduspaketi vahel. Kõikides korterites on naturaalparkett. Iga korteriomandi juurde kuulub 0-korrusel asuv panipaik ja parkimiskoht.

Pärna allee valmis kolmes majas on müügis veel 16 korterit ning kahes ehitusjärgus ning 2015. aasta suvel valmivas majas kokku 60 korterit.

Sel laupäeval, 6. detsembril kell 11–14 toimub Pärna allee 10 kortermajas kliendipäev, kus saab tutvuda uue näidiskorteriga (Pärna allee 10-30), valminud korteritega ja tutvustatakse ka Pärna allee 11 ja 12 kortermajade valmimist, plaanilahendusi ja siseviimistluspakette. Valmivates majades saavad ostjad teha muudatusi korteri plaani- ja viimistluslahendustes majas nr 11 kuni 24.04.2015 ja majas nr 12 kuni 06.03.2015.

Merko Tartu Pärna allee korterid on terviklik elamukvartal, mis asub uue Narva mnt ääres uuselamurajoonis, Pärna alleel Tartu vallas, vaid viie minutilise autosõidu kaugusel Tartu linnasüdamest ning kerkiva uue Eesti Rahvusmuuseumi lähistel. Asukoht on mugav nii auto- kui ühistranspordi kasutajale. Lähim bussipeatus on 10-minutise jalutuskäigu kaugusel. Elamukvartalis asub ka Kõrveküla lasteaia Raadi lastehoid lastele vanuses 1,5–3 lapsed.