Merko Ehitus on taas Eesti konkurentsivõimelisim ehitusettevõte

11.10.2019

11. oktoobril kuulutati välja 2019. aasta Eesti konkurentsivõimelisimad ettevõtted. Ehituse valdkonnas kuulutati juba kolmeteistkümnendat korda kõige konkurentsivõimelisimaks ettevõtteks AS Merko Ehitus. Lisaks pälvis AS Merko Ehitus Eesti konkurentsivõimelisima suurettevõtte tunnustuse, varem on ettevõte antud tunnustuse saanud aastal 2015.

Eesti Kaubandus-Tööstuskoda on koostanud Eesti ettevõtete konkurentsivõime edetabelit 2003. aastast alates. Konkurss on kõrgeimaks tunnustuseks ettevõtetele ettevõtlusorganisatsioonide poolt.

Konkursi eesmärgiks on selgitada välja parimad nii suurettevõtete kui ka mikro-, väike- ja keskettevõtete arvestuses, lisaks koostatakse edetabelid järgmistes valdkondades: jaekaubandus, hulgikaubandus, tööstus ja energeetika, toiduainetööstus, ehitus, side/kommunikatsioon/IT-teenused, turism, finantsvahendus, teenindus, põllu- ja metsamajandus ning arhitektuur- ja projekteerimine.

Konkursi raames koostatakse ettevõtete üldine konkurentsivõime paremusjärjestus majandusnäitajate põhjal. Arvestatakse kahe viimase aasta majandustegevuste näitajad: müügitulu, puhaskasum, omakapital, töötajate arv ning tööjõukulu.

Andmete analüüsi ja edetabelite koostamise partneriks on Eesti Konjunktuuriinstituut, tehes koostööd Lausanne´i Juhtimise Arendamise Instituudiga.​

Rohkem infot: https://www.koda.ee/et/uudised/selgusid-2019-aasta-parimad-ettevotted

Tere tulemast meie uuenenud kodulehele!

Asud praegu Eesti juhtiva ehitusfirma
AS Merko Ehitus Eesti kodulehel
www.merko.ee.

Börsil noteeritud AS Merko Ehitus kontserni kodulehe aadress on nüüdsest
group.merko.ee.

Welcome to our new website!

You are currently on the website of
AS Merko Ehitus Eesti, Estonian leading construction company.
www.merko.ee.

The website of AS Merko Ehitus group listed on Nasdaq OMX Tallinn, is from now on
group.merko.ee.