Kõik uudised

Jätkame tuntuima ja mainekaima kinnisvaraarendajana

Kantar Emori uuringu tulemuste kohaselt on Merko kolmandat aastat järjest Eesti tuntuim ja mainekaim kinnisvaraarendaja.

Septembris ja oktoobris läbi viidud Kantar Emori iga-aastasest kinnisvarabrändide uuringust selgus, et Eesti tuntuima kinnisvaraarendaja positsiooni hoiab jätkuvalt Merko. Esikoha saavutasime ka edetabelis, mis reastab kinnisvaraarendajaid nende mainekuse järgi. Meie mainekuse alusena nähti uuringus eelkõige kõrget professionaalsust.

“Rõõmustame, et juba kolmandat aastat järjest oleme hoidnud positsiooni tuntuima ja mainekaima kinnisvaraarendajana! Suur tänu kõigile meie klientidele, headele partneritele ja töökatele merkolastele, kelle abil oleme tippu jõudnud ning kelle pingutuse toel tipus püsime. Lubame, et jätkame hoolikat ja hoolivat tööd uute kodude loomisel!,” võttis uuringu tulemused kokku Merko Ehitus Eesti kommunikatsiooni- ja turundusjuht Kätlin Kaasik.

Arendajate maine pingerea tippu on Kantar Emori uuringueksperdi Mari-Ann Ploomi sõnul võimalik jõuda vaid ettevõtetel, kes süsteemselt tegelevad positiivse kliendikogemuse loomisega. “Uusarendustesse kodu soetanute ostujärgset kogemust kaardistades on näha, et enim mõjutab rahulolu ehituskvaliteet, targa maja lahendused ning müra ja helide läbikostumise vähesus,” kommenteeris Ploom.

Selleaastases uuringus osales 488 inimest, nende seas oli 228 vastajat, kes kavatsevad osta korteri Tallinna või selle lähiümbruse uusarendusse, aga ka 260 hiljutist ostjat, kes on viimastel aastatel soetanud endale korteri pealinnas või Harjumaal. Lisaks kinnisvaraarendajate tuntusele ning mainele selgitas Kantar Emor välja uue kodu otsijate eelistused piirkonna osas linnaositi ja asumite lõikes, ostumotiivid, valikukriteeriumid, planeeringu eelistused ning varem endale kodu ostnud inimeste kogemused.

Merko on Eesti tuntuima ja mainekaima kinnisvaraarendaja tiitli pälvinud varem ka 2019. ja 2020. aastal.