Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Uus-Veerenni kõnnirajad

Eva-Maria Leetma Kinnisvaraarenduse turundusjuht

Uus-Veerenni kvartalisse on taas midagi uut lisandunud! Nimelt leiad nüüdsest Uus-Veerennist kaks kõnnirada (1000 sammu ja 2000 sammu), kus on kulgemine ja sammude kogumine eriti lihtne. Mõlemad rajad läbivad Uus-Veerenni kvartalile omast tõeliselt nauditavat elukeskkonda. Teel olles saad imetleda vaheparki, piiluda hubastesse sisehoovidesse, haarata näppu raamat Uus-Veerenni pargi raamatukapist, imetleda skulptuuride alleed ja palju muud.

Fotograaf: Tiit Veermäe

Mõni päevakajaline podcast kõrva ja kohalikust kohvikust kohvi näppu või hoopis naabrinaine kaasa ja kulgemine võibki alata. Kusjuures kõnnikoosolekuteks on need rajad samuti ideaalsed. Kes ütles, et koosolekud peavad ilmtingimata koosolekuruumis või kuskil laua taga toimuma? Korruta ringid mõned korrad läbi või kombineeri omavahel ja päevane 10 000 sammu annus ongi märkamatult täis.

Suur aitäh Velveti tiimile, kellega ikka ja jälle selliseid toredaid ideid leiutada ja ellu viia saame. Mõnusat jalutamist ja kevade nautimist!

Vaata ka neid