Tutvustus

Sinu pere kodu uues rohelises pargilikus linnaosas

Aedlinna idüll linna südames

Ajaloolisesse Veerenni asumisse on kerkimas 10 aasta jooksul uus terviklik pargilik linnaosa, mis hakkab täiustama vabariigiaegsete majadega piirkonna rohelist ja rahulikku miljööd.

 

Selleks, et tagada parim võimalik arhitektuur, funktsionaalsed hoovialad ning nutikalt kaasaegsed ja keskkonnasäästlikud kodud, valmib arendusprojekt etapiti. Uus-Veerenni Park on osa 2018. aastal alanud Uus-Veerenni arendusest, mille raames on juba valmis saanud Veerenni tänava-äärsed majad. Kokku luuakse siia ligi poolsada uut elamut, kus leiab kodu üle tuhande pere.

Kodud peredele, kes väärtustavad turvalisust, rahu ja vaikust

Kodutunne kogu eluks

Uue etapi kodud on suunatud eelkõige noortele peredele, kes väärtustavad lapsepõlve ja soovivad pakkuda oma lastele samalaadset turvalist, rahulikku ja rõõmurohket elukeskkonda.

 

Enam ei pea sõitma maale vanaema juurde, et kätte saada see mõnus lapsepõlvetunne. Elu siin on aedlinnalikult hubane, kuid siiski südalinnale mugavalt lähedal.

 

Veelgi peresõbralikumaks muudab selle arenduse siia loodav piirkonna oma lasteaed.

30-aastane kogemus elukeskkondade arendamisel

Merko ligi 30-aastane kogemus ehitaja ja elamuarendajana tagab koduse atmosfääri, kvaliteetsed ehitustööd ning läbimõeldud elukeskkonna.

 

Käesolevas etapis ehitatakse Pille tänavale kolm kortermaja. Arenduse järgmises etapis lisandub kolm maja Tiiu tänavale. Uus-Veerenni täisväärtuslikus elupiirkonnas jätkub kodutunnet ka korteri uksest välja astudes.

Eeldatav valmimisaeg2021 6 vaba korterit Eeldatav valmimisaeg2021 Eeldatav valmimisaeg2022 1 vaba korterit Valmimisaeg2020 lõpp 0 vaba korterit Majad on valmis Pille tn Pille tn Vana-Lõuna tn Tiiu tn Tiiu tn Lasteaed Veerenni tn Tehnika tn Südalinn

Mitmeväärtuslik miljöö 1 - 4-toaliste kaasaegsete korteritega

  • Aedlinnalik haljastatud hooviala viljapuude ja -põõsastega südalinna lähedal.
  • Väheste korteritega hubased majad.
  • Suured mänguväljakud kiikede ja liumäega.
  • Tulemas on uus oma kvartali lasteaed.
  • Hea ühistranspordiühendus.
  • Targa Maja põhimõttel loodud korterid.
  • Küttega maa-alune parkla, mis muudab hooviala turvaliseks ja õdusaks.
  • Lai valik erineva suurusega kortereid igale maitsele.
  • Keskkonnaga harmoneeruv modernne arhitektuur.
  • Lähedal Järve terviserajad, mets ja kergliiklustee.

Nelja- ja kuuekorruselised elamud

Pille tänava nelja- ja kuuekorruselised elamud jätkavad piirkonnale omast linnamaja arhitektuuri modernses võtmes, tuues rahulikku rohelust südalinna külje alla.

Viiekorruselised hooned

Peatselt on tulemas ka Tiiu tänava viiekorruselised hooned, mis täiendavad piirkonna arhitektuurilist omapära, moodustades ümbritsevate hoonetega väärika terviku.

Täname! Päring on saadetud