Uus pargilik ja rohelusest lokkav linnaosa ajalooliselt väärikas Veerenni asumis, südalinna veerel.

Uus roheline park-linnaosa

Uus-Veerenni on Tallinna kesklinna suurim terviklik elamuarenduse ala. See paikneb rahulikus ja privaatses Veerenni asumis ning on logistiliselt ideaalses asukohas – vaid lühike jalutuskäik linna südamest, ühistranspordi lähedus ja kerge ligipääs Veerenni, Vana-Lõuna ning Tehnika tänavalt.

I etapp Valmib 2019 lõpp II etapp Valmib 2020 lõpp III etapp Valmib 2022
Rajame siia 10 aasta jooksul ligi poolsada uut elamut koos tervikliku elukeskkonnaga. Sisehoovid, pargid, mänguväljakud, kvartalisisesed teed ja alleed ning väikesed äripinnad - kõik selleks, et hea elu oleks mugavalt käe-jala juures.

Sobiva kodu leiab siit nii väiksema linnakorteri otsija kui ka isikliku terrassi ja murualaga suurema perekorteri eelistaja

Sinu kodu Uus-Veerennis saab olema Sinu ja Su pere nägu.
Kvaliteetsed ehitustööd ja läbimõeldud elukeskkonna tagab Merko ligi 30 aasta pikkune kogemus ehitaja ja elamuarendajana.
Koostöös mitmete arhitektidega kujundame teie maitsele vastavad eluruumid, siseviimistluse ning haljastatud õue- ja pargialad
Uus-Veerenni sisetänavatel ja hoovides on mõnus ja turvaline aega veeta. Parklate ja suurema autoliikluse asemel on majadevaheline ruum jalakäijate kasutuses.
Majade vahel on haljastatud sisehoovid, hoovivalgustuse ja pinkidega hubased puhkenurgad ning laste mänguväljakud.
Parkimine on viidud maa alla ning selle tulemusel saab jalutada, mängida või lihtsalt aega veeta tõeliselt hubases elukeskkonnas.
Uus-Veerennis on hea elu. Kõik vajalik saab aetud ja võimalused elu nautimiseks ootavad siinsamas.
Sõbralikud naabrid, kodused väikepoed, värskete küpsetiste lõhn ja kohvielamus otse kodutänavalt - linn linnas pakub seda kõike.
Uus-Veerennist kasvab omaette linnaosa. Uued tänavad, valgustatud alleed, kohalikud väikeärid ja teenindusasutused pakuvad igapäevast külastusrõõmu kvartali elanikele ja ootavad külla naaberasumite elanikke. Kui soovid, ei pea oma koduhoovist üldse lahkumagi, sest kõik vajalik on mugavalt lähedal.
Järgmine teema
Kodud