Uus hubane linnaosa ajalooliselt väärikas Veerenni asumis, südalinna veerel.

Uus roheline park-linnaosa

Uus-Veerenni on Tallinna kesklinna suurim terviklik elamuarenduse ala. See paikneb rahulikus ja privaatses Veerenni asumis ning on logistiliselt ideaalses asukohas – vaid lühike jalutuskäik linna südamest, ühistranspordi lähedus ja kerge ligipääs Veerenni, Vana-Lõuna ning Tehnika tänavalt.

I etapp Valmib 2019 lõpp II etapp Valmib 2020 lõpp III etapp Valmib 2022
Sisehoovid, pargid, mänguväljakud, kvartalisisesed teed ja alleed ning väikesed äripinnad on mugavalt käe-jala juures.

Sobiva kodu leiab siit nii väiksema linnakorteri otsija kui ka suurema perekorteri eelistaja

Kvaliteetsed ehitustööd ja läbimõeldud elukeskkonna tagab Merko ligi 30 aasta pikkune kogemus ehitaja ja elamuarendajana.
Koostöös mitmete arhitektidega kujundame teie maitsele vastavad eluruumid, siseviimistluse ning haljastatud õue- ja pargialad
Uus-Veerenni sisetänavatel ja hoovides on mõnus ja turvaline aega veeta. Parklate ja suurema autoliikluse asemel on majadevaheline ruum jalakäijate kasutuses.
Majade vahel on haljastatud sisehoovid, hoovivalgustuse ja pinkidega hubased puhkenurgad ning laste mänguväljakud.
Parkimine on viidud maa alla ning selle tulemusel saab jalutada, mängida või lihtsalt aega veeta tõeliselt hubases elukeskkonnas.
Uus-Veerennis on hea elada!
Sõbralikud naabrid, kodused väikepoed, värskete küpsetiste lõhn ja kohvielamus otse kodutänavalt.
Uus-Veerennist kasvab omaette linnaosa. Uued tänavad, valgustatud alleed, kohalikud väikeärid ja teenindusasutused pakuvad igapäevast külastusrõõmu kvartali elanikele ja ootavad külla naaberasumite elanikke. Kui soovid, ei pea oma koduhoovist üldse lahkumagi, sest kõik vajalik on mugavalt lähedal.
Järgmine teema
Kodud