Näidiskorter

Grandber Sisustus OÜ

Grandber Sisustus OÜ tegeleb Teie kodu või ettevõtte sisustamisega. Meie viime ellu ideed, mida kodu või kontori sisustamisel vajate. Teie ideed- meie teostus. Kui mõtetest jääb puudu, aitame leida sobiliku lahenduse. Tänu laiale tootevalikule ja kogemustega projektijuhtidele suudame oma klientidele pakkuda parimaid sisustuslahendusi. Lihtsus ja paindlikkus, stiilsus ja funktsionaalsus, kaasaegsus ja sobiv hinnaklass tagavad klientide rahulolu.

Masku Baltic OÜ

Sisusta nii nagu ise soovid!
Maskust leiad kvaliteetset ja stiilset mööblit, et sisustada oma unistuste kodu. Hoiame end alati kursis viimaste trendide ja uuendustega, et pakkuda kaasaegset valikut ning tipptasemel teenindust. Masku mööblikeskuse näol on tegemist kindla partneriga, kellel on Eesti turul kogemust juba üle 18a.

Isku Baltics OÜ

ISKU on Soome päritolu mööblitootja, kes on tuntud oma kvaliteetse ja funktsionaalse mööbli poolest. Ettevõtte eesmärk on pakkuda oma klientidele terviklikke sisustuslahendusi, mis on nii esteetiliselt nauditavad kui ka praktilised. Isku tootevalikusse kuuluvad nii kontori-, kooli- kui ka kodumööbel. Isku pühendumus keskkonnasäästlikkusele on kõrge ning ettevõtte tooted on valmistatud vastutustundlikult ja keskkonnasõbralikult.

Blinder OÜ

OÜ Blinder on 2008. aastal asutatud paindlik väikefirma, mille missiooniks on leida kõikidele klientidele aknakatetega seotud soovidele parim võimalik lahendus. Enda töös lähtume kliendi ideedest, et saavutada perfektne tulemus vajadusel personaalse nõustamisega. Mugavust ja parimat lõpptulemust arvestades pakume ka kardinate ja siinide paigaldust ning teisi aknakatetega sobivate sisustuselementide õmblusteenust.

KÜSI PAKKUMIST