Kontakt

Võta ühendust

Müügijuht

Eve Soppe

+372 502 2113

eve.soppe@merko.ee

Terviklikud lahendused

Ehitame kodusid nii nagu ehitaks me neid endale. Alustame hoolikast planeerimisest, lihvime mõtet arhitektuurilahenduse ja projekteerimise faasis ning anname vormi ehitustöödega. Et saaksid olla rahulik ka pärast sissekolimist, jääb meie hoole alla garantiiteenindus. Sinu kodu jääb Sinuga aastateks.

 

Tutvu müügiprotsessiga

Sammud uue koduni

Broneerimine

Ostuprotsess algab korteri broneerimisavalduse täitmisega kodulehel. Broneerime korteri kuni võlaõigusliku lepingu sõlmimiseni tasuta.

 

Siseviimistluspaketi valimise järel valmistame ette võlaõiguslepingu sõlmimiseks vajalikud dokumendid. Kui klient ei edasta broneeringu perioodil võlaõiguslepingu tarbeks vajaminevaid andmeid, on meil õigus broneering ühepoolselt tühistada.

Võlaõiguslik leping

Juhul, kui korterelamu ehitus ei ole broneeringu tegemise ajal veel lõppenud, sõlmime kliendiga notariaalse võlaõigusliku ostu-müügilepingu (VÕL), mille eelduseks on kliendi poolt tasutud 15% ostuhinnast.

Asjaõiguslik leping

Korterelamu valmimisel sõlmime kliendiga notariaalse asjaõigusliku lepingu (AÕL), millega kaasneb korteri omandiõiguse üleminek ja kliendil tuleb tasuda ülejäänud osa ostusummast.

Uude koju sissekolimine

Ostetud korteri võtmed anname korteriomanikule üle asjaõiguslepingus sätestatud ajal. Seejärel saab end oma uues kodus juba mõnusalt sisse seada.

Lepingu hinnas sisaldub

  • Korteri valmidus vastavalt võlaõiguslikus müügilepingus kokku lepitud viimistluspaketile ning korterelamu ja parklakorruse valmidus vastavalt projektile.
  • Vannitoa mööbel sanitaartehnikaga.
  • Tasu tehnovõrkude (elektri-, vee-, kanalisatsiooni-, küttetrasside) rajamise ja nendega liitumise eest.
  • Andmeside, telefoniside, valveside, kaabeltelevisiooni- või digivõrguga liitumise valmidus.
  • Targa kodu lahendus korteri sisekliima juhtimiseks ning näitude ja video-fono jälgimiseks.

Lepingu hinnas ei sisaldu:

  • Müügilepingu sõlmimisega seotud notaritasu ja riigilõiv.
  • Andmeside, telefoniside, valveside, kaabeltelevisiooni- või digivõrguga liitumise tasu.

Ligi 30 aastat kogemust Baltimaade turul

Parima kvaliteedi ja koduostjatele mugavuse tagamiseks haldab Merko korteriarenduse kõiki etappe: kavandamine, projekteerimine, ehitamine, müük ja garantiiaegne teenindus. Meie müügijuht on Teile professionaalne partner kodu valiku ja ostmise protsessis.

Täname! Päring on saadetud