Peresõbralik keskkond, privaatne ja turvaline sisehoov ümbritsetud elumajadest ning rohelusest.
Uus-Veerenni esimese ja teise etapi elamud rajatakse mõlemad ümber sisehoovide, milles puhke- ja grillialad, pergolad ning rohkelt haljastust. Mõeldud on siin kõigi peale, suuremas hoovis saavad lapsed nautida mänguplatsi lusti, ent hoovide planeeringud lubavad ka piisavalt privaatseid istumisnurki mänguplatsist eemal, kus on õdus nautida pargilikku rohelust või mõnusat grilliõhtut seltskonnas.

Uus-Veerenni ehitus algab Veerenni tänava äärest. Esimesed kaksteist elamut valmivad Baltika kvartali kõrvale 2019. aasta lõpuks. Ehitus jätkub piki Veerenni tänavat lõuna suunas ning teise etapi kaheksa elamut valmivad 2020. aasta lõpuks.

Rohelusest ümbritsetud grillmajad suveajal kasutamiseks
Kõrghaljastuse ja ilupõõsastega puhkealad ning pergolad
Avar muruplats ja turvaline ronimisväljak lastele
Dekoratiivne veekanal, mis sajustel perioodidel vuliseva veega täitub
Sinu uue kodu sisehoov on nagu avar õuetuba, kus värskes õhus viibimist ei takista ka väike vihmasabin. Grillmaja kaitsva katuse all on sõbrad Sinuga iga ilmaga.
Kodune hubasus ja piirkonda sobituv arhitektuur

Viilkatusega kolmekorruselised linnavillad

Veerenni tänava äärde kerkib kokku kuusteist kolmekorruselist linnavillat, millest igas kolm läbi maja korterit.
Korterite avarad õhtupäikesesse avanevad terrassid pakuvad nii peidupaika heitliku ilma eest kui ka lõõgastavat puhkehetke teguderohke suvepäeva järel. Naudi oma terrassi privaatsust või puhka isiklikul haljasalal, jälgides samal ajal oma mudilast naabrilastega taamal, mänguväljakul lõbutsemas.

Nelja- ja kuuekorruselised elamud jätkavad piirkonnale omast linnamaja arhitektuuri modernses võtmes.

Uus-Veerenni haljastatud sisehoovide ümber rajatakse lääne suunas kuuekorruselised ning servadesse neljakorruselised elamud. Aste-astmelt tõusev hoonestus pakub järjest kõrgemalt avanevaid vaateid Veerenni miljööväärtuslikule asumile ja Tallinna südalinna siluetile. Hooned kerkivad Pille tänava suunas kõrgemaks, ent jätkavad piirkonna arhitektuurilist omapära, moodustades ümbritsevate hoonetega väärika terviku.
Tänapäevaste tehniliste lahendustega erakordselt mugavad kodud
Kõigis korterites on targa kodu lahendus korteri sisekliima juhtimiseks ning näitude ja video-fono jälgimiseks. Mugav iPadi liides võimaldab kodu oma soovidele vastavaks kujundada nii seinalt kui ka interneti vahendusel.
Oma uuest kodust saad kiirelt kõikjale. Kui jalutamiseks pole tahtmist, võta isiklikust panipaigast jalgratas või sõida sõpradele külla maa aluses köetud parklas hoitud autoga.
Järgmine teema
Asukoht