Privaatselt eemal, samas linna südamele nii lähedal.

Logistiliselt mugav asukoht nii jalgsi, rattaga kui ka autoga liikumiseks kolmes suunas asumist välja.
Jaluta tööle, kinno, teatrisse või spordiklubisse - linnaelu mugavus toob tervislikud jalutuskäigud sinu argipäeva tegevustesse.
Vaid tuhat sammu
Uus-Veerenni asumist ja leiad end vanalinnast. Sind ümbritseb kultuur, melu ja elamused, parim, mida ajaloolisel Tallinnal on pakkuda.
Pere pisemate jaoks loome Uus-Veerenni asumisse täiesti uue lasteaia, et mööda turvalisi sisetänavaid kulgev teekond aeda ja koju oleks mugav nii lastele kui ka vanematele.
Suurepärane asukoht, kus lisaks südalinna meelelahutusele on ka kõik muu eluks vajalik mugavalt lähedal.
Läheduses asuvad nii toidupoed kui ka koolid, neist lähimad kõigest 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel. Paar minutit pikem jalutuskäik viib juba paljude kesklinna poodide ja haridusasutusteni.
Liikumise vabadus – jaluta südalinna tööle või nautima linnavõlusid.
Ühistransport igale maitsele - buss ja tramm kodu lähedal, rong väikese jalutuskäigu kaugusel.
Lähim trammipeatus asub mõne minuti jalutuskäigu kaugusel Pärnu maanteel, bussipeatus aga otse Veerenni tänaval. See tähendab, et kooliealised saavad iseseisvalt oma päevakäikudega hakkama ja lapse kooli või huviringidesse transportimise aja saavad ema-isa pere muudeks toimetusteks säästa.
Naudi tervisesporti looduses – Järvevana kergliiklusteed ja Järve männimetsa terviserada on kodulähedaseks sörgiks justkui loodud.
Veerenni tänavat ühendab Tehnika tänava ja Järvevana tee kergliiklusteedega turvaline kergliiklustunnel.
Sinu valik, kas soovid joosta, rulluisutada või nautida jalutuskäiku metsa värskes õhus. Kes siseruumides treenida eelistab, saab endale sobiva sportimisvõimaluse valida paljude kesklinna hinnatud spordiklubide treeningute seast.
Järgmine teema
Hinnakiri