Ehitame kodusid nii nagu ehitaks me neid endale. Alustame hoolikast planeerimisest, lihvime mõtet arhitektuurilahenduse ja projekteerimise faasis ja anname talle vormi ehitustöödega. Oleme Sinu uut kodu hoolega ette valmistanud! Et leiaksid enda jaoks parima, aitame Sind kodu valimisel ja ostuprotsessis. Et saaksid olla rahulik ka pärast sissekolimist, jääb meie hoole alla garantiiteenindus.

Sinu kodu jääb Sinuga aastateks. Olgu need väärt aastad.

Almar Otter

Almar Otter

Müügijuht

almar.otter@merko.ee
+372 5680 5405

Saada Sõnum

SAMMUD UUE KODUNI

1
Broneerimine

Ostuprotsess algab korteri broneerimisavalduse täitmisega kodulehel. Broneerime korteri kuni kolmeks nädalaks tasuta, kokkuleppel müügijuhiga on broneeringu tähtaega võimalik pikendada. Siseviimistluspaketi valimise järel valmistame ette võlaõiguslepingu sõlmimiseks vajalikud dokumendid. Kui klient ei edasta broneeringu perioodil võlaõiguslepingu tarbeks vajaminevaid andmeid, on meil õigus broneering ühepoolselt tühistada.

2
Võlaõiguslik leping

Juhul, kui korterelamu ehitus ei ole broneeringu tegemise ajal veel lõppenud, sõlmime kliendiga notariaalse võlaõigusliku ostu-müügilepingu (VÕL), mille eelduseks on kliendi poolt tasutud 15% ostuhinnast.

3
Asjaõiguslik leping

Korterelamu valmimisel sõlmime kliendiga notariaalse asjaõigusliku lepingu (AÕL), millega kaasneb korteri omandiõiguse üleminek ning kliendil tuleb tasuda ülejäänud osa ostusummast.

4
Uude koju sissekolimine

Ostetud korteri võtmed anname korteriomanikule üle asjaõiguslepingus sätestatud ajal. Seejärel saab end oma uues kodus juba mõnusalt sisse seada.

Eelmüük

Ehitustööde
algus

2018 a. veebruar

Korterite müügi
algus

2018 a. märts

Hoone saab
nurgakivi

2018 a. suvi

Sarikapidu

2018 a. lõpp

Fassaadid
on valmis

2019 a. suvi

Korterid on
sissekolimiseks valmis

2019 a. sügis

Saada Sõnum

Täname, teie sõnum on saadetud!
Viga e-kirja saatmisel :(

Hea klient!

Järgime eriolukorras tööd tehes tavapärasest rangemaid ohutusreegleid. Peamine on aga jäänud samaks – meie müügijuht annab vastuse igale Sinu küsimusele.

Head tervist ja võta meiega julgelt ühendust!

Loe lähemalt