Pilt on illustreeriv

Värske mereõhk ja vaikne naabruskond on ideaalsed hommikusteks jalutuskäikudeks – ärka koos loodusega ning naudi kauneid mere- ja linnavaateid

Elu mere ääres kauni roheluse keskel

Tere tulemast koju! Sind ümbritsevad merelainete loksumine, rahu ja vaikus. Naudi üksinda, pere või sõpradega. Päikeseloojangud rannal, jalutuskäigud pargis või gurmeeõhtusöögid kodu lähedal linnamelu keskel – kujutle, et kõik on võimalik! RAND linnavillade ideaalne asukoht pakub nii vaikset aega iseendale kui ka kõiki linnaelu mugavusi.

Sinu kodust lääne poole jääb moodne Noblessneri kvartal oma kohvikute ja jahisadamaga ning idasse Kultuurikatel ja linnahalli kiirelt arenev piirkond.

Kalamaja on väärt elukeskkond

Kalamaja asumis kohtuvad rikkalik ajalooline taust, moodne ja hinnatud elukeskkond ning suurepärane asukoht kesklinna ja vanalinna vahetus läheduses. Juba sajandeid Tallinna rannaelu hingeks olnud Kalamajast on saanud hinnatud elurajoon, kus on säilinud miljööväärtuslikud hooned ja väärikas ajalugu.

Kõik heaks eluks vajalik mugavalt lähedal

Olgu su siht hinnatud gurmeerestoran ja teater või spaa ja spordikeskus – oma mereäärsest kodust jõuad mugavalt kõige vajalikuni vaid lühikese jalutuskäiguga.


5 min
Vanalinn
Südalinn
10 min
Kalamaja park
Noblessneri sadamalinnak
12 min
Tallinna Reisisadam
Rotermanni kvartal
20 min
Estonia Rahvusooper
Nordea kontserdimaja
Kategooriad
Telliskivi
Vanalinn 500m

Hea klient!

Järgime eriolukorras tööd tehes tavapärasest rangemaid ohutusreegleid. Peamine on aga jäänud samaks – meie müügijuht annab vastuse igale Sinu küsimusele.

Head tervist ja võta meiega julgelt ühendust!

Loe lähemalt