Vaikus räägib rohkem kui oskad aimata

RAND linnavillades saavad kokku elegantne arhitektuur ja kutsuv interjöör. Mere- ja vanalinna lähedus loovad täiusliku elukeskkonna.

Eemal linnamürast, samas lähedal kõigele, mida pealinnal on pakkuda. 2019. aasta lõpus valmivad RAND linnavillad asuvad kõigest poolekilomeetrise jalutuskäigu kaugusel vanalinna servast, Kalasadama läheduses uue Kalaranna tänava ääres.

Pilt on illustreeriv

Lihvitud tasakaal igas vormis, harmoonias mereäärse elurütmiga

Arhitektuur on inspireeritud ümbritsevast keskkonnast. Nüansirikas, rohkete klaaspindadega fassaad pakub hulgaliselt valgust ja õhku igale korterile ning avaraid vaateid nii maalilisele Tallinna lahele kui ka vanalinna ajaloolisele siluetile. Kolm viiekorruselist eluhoonet on ühendatud sopilise, terrasside ja rohealadega hooviga, millest avanevad merevaated teevad nauditavaks iga puhkehetke.

Kõrgeima kvaliteediga disain ning peen elegants sinu kodus
Interjööri iseloomustavad puhtad jooned, naturaalsed materjalid, vasksed või messingust detailid, elegantsed kalasaba mustriga tammepõrandad ning hele ja modernne lõppviimistlus. Luksuslikud kodud on 57–298 ruutmeetri suurused, neid täiendavad klaasitud rõdud ja avarad terrassid.
Pilt on illustreeriv

Mugav ja tark kodu

Avarad ruumid, suured aknapinnad, vesipõrandaküttega siseruumid – RAND linnavillad teevad elamise mugavaks ja ületavad ka kõige nõudlikuma maitse ootused.
Sinu kodu vastab alati sinu eelistustele, sest oma kodu mugavusi saad Targa kodu lahendustega juhtida nii kodus ekraanilt kui ka eemal olles interneti teel.

Pilt on illustreeriv

Elukeskkond, mis pakub rõõmu nii suurele kui ka väikesele

Privaatsed terrassid ja korterite juurde kuuluvad rohealad on tänavalt tulevate pilkude eest varjatud lopsaka haljastusega. Kõrgemate korruste korterite juurde kuuluvad avarad klaasitud rõdud pakuvad meeliköitvaid vaateid iga ilmaga. Pere pisemad saavad oma rõõmsaid puhkehetki vabas õhus veeta majadevahelisel mängumaal.

Pilt on illustreeriv

Rahus, eemal linnakärast ja samas lähedal kõigele, mida linna süda pakub

Teatrid, kinod, muuseumid, galeriid – kultuur ja vaatamisväärsused on su ümber. Siin saad auto jätta mugavalt linnavillade all olevale parkimiskorrusele ning mõne sammuga jalutada linnamelu keskele. Elu siin on see, millest oled unistanud.

Pilt on illustreeriv