Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Äri- ja tootmismaa Ringtee tehnopargis


Müüme Harjumaal Kiili vallas Vaela külas asuvaid äri- ja tootmismaa kinnistuid. Kinnistud asuvad Tallinna ringtee ääres Kiili ristmiku läheduses.

Müüdavate kinnistute kaugus on Kiili alevikust 3,5 km ja Tallinna kesklinnast umbes 16 km. Kinnistutelt on Tartu maanteeni 4,5 km ja Viljandi maanteeni 3,3 km. Kinnistutele on välja ehitatud juurdepääs kogujatee kaudu Tallinna ringtee ehk Eesti põhimaantee nr 11 Kurna liiklussõlmest.

Tervikuna 22,29 ha suurusele maa-alale on vastavalt Kiili vallavolikogu 15. mai 2014. aasta otsusele nr 14 kehtestatud detailplaneering, mille kohaselt on moodustatud 21 äri- ja tootmismaa krunti. Kinnistuid on võimalik omavahel liita.

Kiili vald on väljastanud ehitusload kruntide vahel asuvate teede ja tänavavalgustuse, elektri-, side-, vee- ja gaasivarustuse ning kanalisatsiooni- ja sademevee ärajuhtimise ehitusprojektidele. Arendusala piiril on olemas kõikide kommunikatsioonide (vesi, kanalisatsioon, elekter, side, gaas) liitumispunktid. Liitumisleping vee- ja kanalisatsiooniga on sõlmitud valla vee-ettevõtte Kiili KVHga. Vastavalt lepingule kohustub Kiili KVH tagama kanalisatsiooni ja ühisveevärgi mahuga 50 m³ ööpäevas. Elektri madalpingega liitumine on ampripõhine.

Müüme arendusala tervikuna või osaliselt kinnistute kaupa. Soovi korral rajame spetsiaalselt kliendi vajadustele vastava tootmis-, lao- või muu ärihoone ning pakume hoonete pikaajalist renti või hoone müüki koos kinnistuga.

Vaata ka detailplaneeringu põhijoonist.

Nimi:
Ringtee tehnopark
Lähiaadress:
Suurvälja ja Eesvälja kinnistud
Hind:
Küsi pakkumist
Müügiinfo:
Ardi Lossmann
+372 5680 5107
ardi.lossmann@merko.ee

Parema kasutuskogemuse tagamiseks kasutame sellel lehel küpsiseid. Lehekülge külastades nõustud küpsistega. Loe küpsistest lähemalt