Tegevusvaldkonnad

Merko pakub laias ulatuses ehitusteenuseid kõikides peamistes tegevusvaldkondades: üld-, insener- (sealhulgas elektri- ja välisvõrkude ehitus), teedeehitus, kinnisvaraarendus (sealhulgas korterite arendus ja müük, pikaajalised kinnisvarainvesteeringud ja äriotstarbelised kinnisvaraprojektid) ning muud ehk kaevandamisest saadud karjääri materjalide müük, seadmete rent, konsultatsioonid ja ehituse järelevalve.

Peatöövõtjana pakub Merko terviklahendust ehk projektijuhtimist alates kliendi soovide kaardistamisest, lahenduse ja hinnapakkumise koostamisest kuni kogu teostuseni. Objektimeeskond komplekteeritakse ettevõtte professionaalsetest töötajatest tulenevalt konkreetse objekti keerukusest ja suurusest, objektimeeskonda toetab tugev back-office, mis hõlmab tööohutuse, kvaliteedijärelvalve, eelarvestajate ja projekteerijate tiimi.

Professionaalses ja kvaliteetsele tulemusele orienteeritud koostöös hindame avatust, ausust, konkreetsust ja korrektsust ning kokkulepetest kinnipidamist.

ÜLDEHITUS

Erinevate hoonete ehitus alates äri- ja büroohoonetest, kaubandus- ja meelelahutuskeskustest kuni avalike ja elukondlike ning spetsiifiliste tööstushooneteni.

bim (mudelprjekteerimine)

Mudelprojekteerimise kasutamise eesmärk on pakkuda tellijatele terviklikumat ja kvaliteetsemat teenust ning tõhustada koostööd erinevate osapoolte vahel.

INSENEREHITUS

Ehitame kõiki olulisi infrastruktuurirajatisi, pakkudes projekteerimis- ja ehitusteenust nii teedeehituse kui  välisvõrkude valdkonnas.

ELEKTRIEHITUS

Merko tegeleb eelkõige kesk- ja kõrgepinge alajaamade ning kaabelliinide projekteerimise, seadistamise ja ehitamisega.

välisvõrkude ehitus

Vee-, kanalisatsiooni- ja gaasitorustike välisvõrkude projekteerimine ja ehitus, kanalisatsioonipumplate paigaldamine, sajuveesüsteemide ehitus ja renoveerimine ning vaakumkanalisatsioon.

TEEDEEHITUS

Pakume terviklikku teenust: teede ehitust koos sinna juurde kuuluva infrastruktuuriehituse ning teehoiutööde ja hooldusremondi teostamisega.

BETOONITÖÖD

Pakume lahendusi monteeritavate või monoliitbetoonist ehitatavatele hoonetele ja rajatistele, mida ehitab nii Merko kui välistellijad.

Kaevandamine

Tegeleme ehitusmaavarade kaevandamisega ja kaevandatud maavaradest täitematerjalide tootmisega ning uute karjääride arendamisega strateegilistes piirkondades.

KINNISVARAARENDUS

Hõlmab korteriprojektide arendust ja müüki, pikaajalisi kinnisvarainvesteeringuid ning äriotstarbelisi kinnisvaraprojekte.

Tere tulemast meie uuenenud kodulehele!

Asud praegu Eesti juhtiva ehitusfirma
AS Merko Ehitus Eesti kodulehel
www.merko.ee.

Börsil noteeritud AS Merko Ehitus kontserni kodulehe aadress on nüüdsest
group.merko.ee.

Welcome to our new website!

You are currently on the website of
AS Merko Ehitus Eesti, Estonian leading construction company.
www.merko.ee.

The website of AS Merko Ehitus group listed on Nasdaq OMX Tallinn, is from now on
group.merko.ee.