Modernne
südalinna
elegants

Ajas kestvad väärtused ja hindamatu emotsioon

Toompea veerel, kõigest põgusa jalutuskäigu kaugusel vanalinnast on end juba koduselt sisse seadnud Hermann saamas enda kõrvale väärilise kaasa – Matilda Maja. Kassisaba serval harmooniliselt käsikäes seisvad hooned täiendavad teineteist mitte ainult ühist seina, vaid ka ühiseid väärtusi omades. See on kodu, mis ootab Sind alati rõõmuga.

Killuke rahu ümbritsetud põnevast linnamelust

Paiknedes Paldiski maantee ja Loode tänava nurgal, vaid 800 m kaugusel idüllilisest vanalinnast, pakub Sinu tulevane kodu rohkelt võimalusi nii kultuuri, vaatamisväärsuste kui ka linnamelu nautimiseks. Matilda majast lõunasse jääv Kassisaba asum on hubane paik rahulike kõrvaltänavate avastamiseks. Üürikese jalutuskäigu kaugusel ootavad Sind aga Telliskivi loomelinnak ning armastatud Kalamaja kohvikud ühes boheemlasliku miljöö ja põnevate maitsetega.

Mugav elu ja kaasaegsed lahendused

5-korruselises Matilda majas asub 20 rõduga varustatud linnakorterit, hoone esimesel korrusel paiknevad aga 2 avarat äripinda. Auto on võimalik jätta maja maa-alusesse või esimese korruse tasandil asuvasse parklasse, jalgrataste ning laste vankrite hoiustamiseks on aga igal korteril hinna sisse kuuluv panipaik hoone maa-alusel korrusel. Majas on mugavamaks liikumiseks olemas lift ning puhkehetkede nautimiseks haljasalaga hoov, kus jätkub tegevust nii suurtele kui ka väikestele elanikele.

Linlik ja elegantne arhitektuur

Matilda maja valmib tunnustatud arhitekt Raivo Puusepp’a osava käe all. Hoone elegantsele, kuid modernsele välimusele lisavad karakterit lihtsad jõulised vormid kombineeritult lühikese sammuga peenejoonelise fassaadimustriga. Maja välisilme mõjub õhuliselt, peenelt ja viimistletult, sobides oma linliku ilme poolest vanalinna servale kui valatult.

Pilkupüüdev sisemine ilu

Matilda tänapäevaselt väärikat välimust täiendab seestpoolt sisearhitekt Ahti Peetersoo. Hoonesse planeeritakse kaunilt sisustatud fuajee, et iga elaniku igapäevane koju jõudmine oleks ülim rõõm. Oma kodu viimase lihvi saad aga valida 4 erineva siseviimistluspaketi seast, mis sobivad nii modernse kui ka klassikalise stiili austajatele, täiendades ühteaegu ka hoone väärikat olemust.