Logo
Pilt on illustreeriv
Kodu mere, kultuuri ja terviseradade lähedal
Asukoht
Lahekalda elupiirkond asub Maarjamäe paekaldal, Pirita tee ja Narva maantee vahelisel looduskaunil kõrgendikul
Ühelt poolt ühendab siinset elupiirkonda Piritaga 800 meetri pikkune Mäe kergliiklustee, mis Maarjamäe klindilt alla Maarjamäele ja sealt edasi Pirita rannapromenaadile, Jõeorgu või Pirita metsa terviseradadele viib. Teiselt poolt pääseb aga Narva maantee bussipeatusteni vähem kui poolekilomeetrise jalutuskäiguga.
Asukoht
Kultuuri-, maitse- ja spordielamused Sinu lähedal
Lähedal asuvad Windecki park ja spordisõpradele avatud Maarjamäe spordikompleks kunstmuruväljakuga. Pirita merepromenaadi mööda saab jalutada otse sündmuste keskele Eesti Näituste messikeskusesse ning ka Tallinna Lauluväljak ja Kadriorg ei jää siit väga kaugele. Kultuuri armastajatele pakuvad rõõmu kindlasti mõne sammu kaugusel asuvad Maarjamäe loss, Eesti Ajaloomuuseum ja Filmimuuseum. Väga erilisi hetki aitab aga tähistada suurepäraseid maitseelamusi pakkuv restoran Tuljak Pirital.
Asukoht
Tuleviku trendikaim elupiirkond
Tuleviku ihaldatuim kodukoht saab täiendust mitmekülgsetest vajalikest teenustest. Arendame tervikliku elukeskkonna tagamiseks kogukonna tõmbekeskuseks teenuseid pakkuva ja väikeärisid koondava Lahekalda kodukaupluse. Linna plaanides on naabrusesse tervisekeskuse loomine (ITK polikliinik, 2021). Piirkonda on plaanitud siinsete perede rõõmuks lasteaed ja vabaajakeskus. Hetkel mõnesaja meetri kaugusel Narva mnt peal olev bussiühendus liigub tulevikus aga elukvartalile lähemale.
Pilt on illustreeriv
 • Asukoht
  Vaata järgmist peatükki
  Hinnakiri
  Irina Piirmets
  Lisainfo ja broneerimine
  Müügijuht
  Irina Piirmets
  +372 509 0107 irina.piirmets@merko.ee
  Täname! Päring on edastatud