Elutuba
Marmor on kindel valik neile, kes hindavad luksust ja aegumatut klassikat. Tammeparkett ja hall keraamiline plaat, millele sekundeerivad halli karva siseuksed. Aktsendiks valged ja kroomitud detailid.
Müügijuht
Tippmaakler (KV.ee, 2023)
EST, RUS, ENG
+372 509 0107
irina.piirmets@merko.ee
Korrus | 8 / 8 | |
Tube | 4 | |
Suurus | 124.00 m² | |
Lagede kõrgus | 3.00 m | |
Rõdu/terrass | 9+5.4 m² / – | |
Jahutuse valmidus | Jah | |
Vaade mere suunal | Jah | |
Õhtune päike | Jah | |
Majapidamisruum | Jah | |
Hind siseviimistluse standardpaketiga | Broneeritud | |
Parkimiskoht | Broneeritud | |
Parkimiskoht | Broneeritud |
Marmor on kindel valik neile, kes hindavad luksust ja aegumatut klassikat. Tammeparkett ja hall keraamiline plaat, millele sekundeerivad halli karva siseuksed. Aktsendiks valged ja kroomitud detailid.
Vannituba iseloomustab käesolevale siseviimistluspaketile omaselt luksuslik atmosfäär. Seinu katavad marmorimustriga keraamilised plaadid ja põrandatel rõõmustab silma heledam hall. Sära lisavad valged ja kroomitud detailid.
Horisont on koht, kus kohtuvad taevas ja merepiir. Hoolikalt valitud värvitoonid ja materjalid annavad ruumidele avaruse ja värskuse. Ühelt poolt on piiriks tammeparkett, teisalt heledates toonides seinad ja valged siseuksed.
Vannituba kui paradiis. Kreemjasvalged ja helesinised plaadid värskusest pakatava marmormustriga loovad tunde justkui hõljuksite kusagil maa ja taeva vahel, kus valitseb tüüne kõikehõlmav rahu
Liiva iseloomustab pehmus ja hubasus. Kreemjad, beežikad ja mahepruunid värvitoonid muudavad kodu hubaseks. Puudust pole ka heledatest toonidest, mida jagub isegi parketi tarbeks. Kõik see muudab elamise interjööri erakordselt õdusaks
Vannituba kui oaas, kuhu peale tööpäevi või puhkehetkedel mõnusalt lõõgastumiseks sukelduda. Erineva sügavuse ja tekstuuriga naturaalsetes toonides plaadid seintel ning põrandatel loovad tõeliselt turvalise ja mugava keskkonna.
Umbra salapärase kõlaga nime taga peituvad šokolaadipruunid elemendid. See siseviimistluspakett sobib inimesele, kes hindab mugavust ja luksust, pehmust ja stiilsust. Kõik need omadused on siin olemas
Kreemjates ja pruunides toonides hubasust ning luksust jagub ka vannituppa. Stiilsete nüanssidena on siin valged ja kroomitud lisadetailid ja ajatult kvaliteetne santehnika. Umbra vannituba on paik, kus iga detail on täpselt oma õiges kohas.
Betooni nime kandvas siseviimistluspaketis kohtuvad naturaalsus ja modernsus kõige paremas mõttes. Naturaalne tammeparkett, eheda tekstuuriga beežid ja hallid toonid, mis on mõnusad puudutada ja silmale ilusad vaadata.
Koht, kus avaldub selle paketi essents, on vannituba. Hoolsalt valitud põranda- ja seinaplaatidel saab näha ja tunnetada betooni tõelist tekstuuri selle kõige efektsemal ja stiilsemal moel. See on vannituba, mis kui viimseni lihvitud betoonpärl!
LUX 1 paketti saab valida lisatasu eest.
Lux 1 paketi elegantne kalasaba parkett ja valged siseuksed tagavad šiki ja helge interjööri.
LUX 1 paketti saab valida lisatasu eest.
Lux 1 paketi tõeline hing peitub vannitoas, mille sinistes aktsentplaatides võib tajuda öist tähistaevast. Stiilsete nüanssidena on siin valged ja kroomitud lisadetailid, kuid kui soovid oma kodu veelgi isikupärasemaks muuta, saad need asendada musta värvi pistikute, lülitite ja segistitega.
LUX 2 paketti saab valida lisatasu eest.
Lux 2 paketis kohtuvad naturaalsus ja helgus. Elegantne kalasaba parkett, puidutooni siseuksed ja heledad seinad loovad rahuliku ja väärika interjööri, mis harmoneerub akendest avanevate kaunite vaadetega Lahekalda loodusele.
LUX 2 paketti saab valida lisatasu eest.
Lux 2 paketi vannituba on kui maagiline roheoaas. Siin kohtuvad luksuslikud plaadid, stiilsed detailid ja ajatult kvaliteetne santehnika, mis on ühendatud tõeliselt elegantseks tervikuks.
3D-visuaalid ja kollaažidel kuvatavad tootefotod on illustratiivsed ja võivad reaalsest tulemusest erineda. Siseviimistluse valikutest, plaatimisjoonistest ja korteri juurde käivast detailsemast infost vahetuma ülevaate saamiseks soovitame müügijuhiga kokkuleppel näidiste ja muu infoga tutvuma tulla.
Lahekalda kvartali kõrge ehituskvaliteedi taga seisab Merko professionaalsus ja aastatepikkune kogemus.
Paekalda 19, 21, 23/1 ja 23/2 eluhoonete energiaarvutusel põhinev energiatõhususarv vastab klassile A. Hoonete katustele on paigaldatud päikesepaneelid.
Hoonete kandvad konstruktsioonid toetuvad raudbetoonist madalvundamendile. Hoone karkass on monteeritav, välisseinad 3-kihilistest r/b paneelidest. Vahelaed on raudbetoonist õõnespaneelidest. Paneelide peale on sammumüra tõkestamiseks paigaldatud mineraalvill ja betoonist tasanduskiht. Hoonel on rullmaterjalist katusekattega lamekatus. Paekalda 19 ja 21 hoonete kõrvale on rajatud monoliitbetoonist konstruktsioonis 2-korruseline parkimismaja, mis on külgedelt avatud.
Kõik korterite vahel ning korterite ja trepikoja vahel olevad siseseinad on 200 mm raudbetoonpaneelidest. Vannitubade seinad ja kommunikatsioonide šahtid on kergplokkidest. Korterite siseseinad on metallkarkassil kipsplaatseinad, milles kasutatakse isolatsioonimaterjalina mineraalvilla. Köögimööbli kinnitamiseks mõeldud seinad on tugevdatud kipsplaadi alla lisatud OSB-plaadi või vineeriga. Mõlemas eluhoones on liftiga trepikoda.
Rõdud on ehitatud raudbetoonist monteeritavatele plaatidele. Rõdupiirded on klaasist alumiiniumprofiilidest kandesüsteemiga ja põrandaks on sile betoonpind. Rõdude ribistik on värvitud alumiiniumprofiilidest. Rõdude piirded on ehitatud selliselt, et perspektiivselt on võimalus lisada ülemine avatav klaasistus.
Kortermajal on 1-raamilised plastraamides aknad. Need on osaliselt avatavad ja neis kasutatakse kolmekihilist klaaspaketti. Maja välisuks on metallraamides klaaspaketiga uks. Korterite välisuksed on kaetud tammespooniga ja ukselengid on kaetud analoogse spooniga. Siseuksed on vastavalt valitud siseviimistluspaketile standardkõrgusega puitspooniga sileuksed või värvitud tahveluksed. 8. korruse korterite uksed on kõrgusega 2,3 meetrit.
2.–7. korrusel on korterite lagede kõrguseks 2,8 meetrit, esikutes ja vannitubades on lagede kõrguseks 2,4 meetrit. Viimasel ehk kaheksandal korrusel on laed kõrgemad ehk 3,0 meetrit.
Kortermaja soojavarustuse allikas on kaugküte ja majal on oma soojasõlm. Korterites on mugav ja energiasäästlik põrandaküte, küttetorustike kollektorkapid on paigaldatud esikukapi nišši või koduhoiu ruumi. Küttekulu arvestus on m2-põhine, eraldi soojamõõtjaid korteritesse pole paigaldatud.
Paekalda 23/1 ja 23/2 korterites on autonoomsed soojustagastusega sissepuhke-väljatõmbe ventilatsioonisüsteemid, millega on ühendatud ka köökide kubude väljatõmme. Kuna kubude väljatõmme on korteri ventilatsiooniseadme kaudu, siis peavad paigaldatavad köögikubud olema ilma mootorita. Kubu käivitatakse ventilatsioonisüsteemi kaudu. Ventilatsioonisüsteem paneb kubu tööle, kui vajutada seinal olevat lülitit.
Paekalda 19 ja 21 majade korterites on samuti autonoomsed soojustagastusega sissepuhke-väljatõmbe ventilatsioonisüsteemid, kuid köökide kubude väljatõmme on ühendatud eraldi šahti.
7. ja 8. korruse korteritele on loodud jahutusseadmete paigalduse valmidus elutuppa ning 3-toalistel ja suurematel korteritel lisaks ühte magamistuppa. Jahutusseadme paigalduse valmidus tähendab torustikku ja kaabeldust korteri jahutusseadme planeeritud asukohast katusele planeeritud jahutusseadme välisosani.
Kortermaja on ühendatud Tallinna linna vee- ja kanalisatsioonivõrku. Soe tarbevesi valmistatakse lokaalselt maja soojasõlmes. Veearvestite näidud võetakse kauglugemise teel, näit loetakse automaatselt ja suunatakse halduri andmebaasi.
Korterite elektriarvestid on paigaldatud trepikoja jaotuskeskustesse. Korteri kilbis on kaitsmed ja nõrkvoolu osa. Elektrinäit edastatakse kauglugemise teel. Korteritesse on paigaldatud pistikupesad ja lülitid, sanitaarruumidesse ja esikusse ka valgustid. Kuni korteri kilbini on paigaldatud interneti ja telepildi edastamiseks optiline kaabel. Korterisisesel kaabeldusel on kasutatud ülikiire andmeside edastamist võimaldavat CAT6 standardile vastavat kaabeldust. Igasse tuppa on paigaldatud moodulpesa telefoni ja/või interneti jaoks. Uksetelefonisüsteem on paigaldatud esikusse.
Eluhoonete juures on laste mänguväljakud. Lastealal on kummist turvakate, liivakasti ümbritseb puitkate. Jalgrattaga tulijatele on paigaldatud rattahoidjad. Hoovialadel on maastikuarhitekt Piret Kümmel taotlenud värviküllust ja mitmekesisust sulandades uue loodava kokku varasemalt rajatud hoovialade lahendustega. Hoovialal on mitmed erinevad puud ja põõsad, sealhulgas õunapuud, pihlakad, poopuud, sirelid, ebajasmiinid, põisenõelad, põõsasmaranid ja sõstrad.
Paekalda 23 hoonete sissepääsud on maapinnaga tasa. Maapinnale avanevates trepikodades pääseb välisuksega samalt tasapinnalt lifti. Vertikaalplaneering on lahendatud nii, et majast pääseb ilma astmeteta nii parkimisplatsile, õue puhkealale kui ka Paekalda tänava kõnniteele.
Paekalda 19 ja 21 majade sissepääsud on tänavapinnast veidi kõrgemal. Vertikaalplaneering on lahendatud viisil, et majast pääseb ilma astmeteta nii esimese korruse parkimisplatsile, laste mänguväljakule kui ka Paekalda tänava kõnniteele. Avatud -1 korrusel asuvasse parklasse pääseb mugavalt liftiga.
tutvustame Sulle lähemalt uusi maju ja vastame hea meelega kõikidele küsimustele.
Palun pööra tähelepanu asjaolule, et kõik kodulehel olevad 3D-visuaalid on illustratiivsed ja võivad reaalsest tulemusest erineda.
Tutvu ka meie teiste arendustega lehel
www.merko.ee/kodud