Müügiinfo

LEPINGU HINNAS SISALDUB

– korteri ja elamu valmidus vastavalt projektile ja siseviimistlusvariandile
– tasu tehnovõrkude (elektri-, vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitorustike) rajamise ning nendega liitumise eest
– kinnistu haljastus, heakord ja laste mänguväljak vastavalt projektile
– vannitoa mööbel koos sanitaartehnikaga
– võimalus liituda telefoniside, andmeside, kaabeltelevisioonivõrguga ja valve- signalisatsiooniga

LEPINGU HINNAS EI SISALDU

– müügilepingu sõlmimisega seotud notaritasu ja riigilõiv
– liitumistasu telefoniside, andmeside, kaabeltelevisioonivõrguga ja valve- signalisatsiooniga liitumises

LAENU TAOTLEMINE

Laenu taotlemise puhul soovitame pöörduda meie pikaajaliste koostööpartnerite poole pankades. Meie poolt soovitatud partnerite kontaktid leiate menüülingi all „koostööpartnerid“.

Enne asjaõigusliku lepingu sõlmimist peab Ostja tasuma korteri maksumuse AS Merko Ehitus arveldusarvele (selgituseks korteri aadress ja number) või tehingut teostava notari deposiitkontole. Järgnevalt sõlmitakse ostu-müügileping, mille alusel läheb ostjale üle omandiõigus ning antakse üle korteri valdus.

Juhul kui korteriostu finantseerib pank, osaleb ostu-müügilepingu sõlmimisel ka panga esindaja. Pank seab ostetavale korterile (vajadusel ka lisatagatisele) hüpoteegi ning väljastab laenusumma peale tehingu sõlmimist kolme pangapäeva jooksul.

MÕISTETE SELGITUS

Broneerimine:  Korteri broneerimiseks tuleb kliendil täita korteriarendusprojekti kodulehel olev broneerimisavaldus, mille alusel korter broneeritakse kliendile tasuta kuni kolmeks nädalaks. Broneeringu tähtaega on võimalik pikendada kokkuleppel müüjaga.

Peale broneerimist valib klient etteantud valikutest endale sobivaima sisekujunduspaketi, misjärel valmistatakse koostöös müüjaga ette võlaõiguslepingu sõlmimiseks vajalikud dokumendid. Kui klient ei edasta broneeringu perioodil võlaõiguslepingu tarbeks vajaminevaid andmeid, on müüjal õigus broneering ühepoolselt tühistada.

Võlaõiguslik leping: Juhul kui korterelamu ehitus ei ole veel lõppenud, sõlmitakse kliendiga notariaalne võlaõiguslik müügileping, mille eelduseks on Ostja poolt tasutud tavapäraselt 15% ostu-müügi väärtusest.

Asjaõiguslik leping: Juhul kui korterelamu on valmis, sõlmitakse notariaalne asjaõiguslik leping, millega kaasneb korteri omandiõiguse üleminek.

Enne korteri ostu-müügilepingu sõlmimist lepitakse Ostjaga kokku korteri ülevaatuse kuupäev, mille käigus fikseeritakse võimalikud puudused ning märgitakse need üles ülevaatuse akti.

Peale notariaalse asjaõigusliku lepingu sõlmimist antakse Ostjale üle korteri valdus, võtmekomplekt, puldid, korteri hooldus- ja kasutusjuhendid ning märgitakse üles mõõdikute näidud.

Tere tulemast meie uuenenud kodulehele!

Asud praegu Eesti juhtiva ehitusfirma
AS Merko Ehitus Eesti kodulehel
www.merko.ee.

Börsil noteeritud AS Merko Ehitus kontserni kodulehe aadress on nüüdsest
group.merko.ee.

Welcome to our new website!

You are currently on the website of
AS Merko Ehitus Eesti, Estonian leading construction company.
www.merko.ee.

The website of AS Merko Ehitus group listed on Nasdaq OMX Tallinn, is from now on
group.merko.ee.