Merko liitus digiehituse klastriga

26.03.2018

Alates 15. märts 2018.a. on AS Merko Ehitus Eesti täieõiguslik Digitaalehituse klastri liige. Digitaalehituse klastri eesmärk on viia ehitussektoris läbi paradigma muutus, kus olulisel kohal on äritavade ja -mudelite muutmine. Klaster soovib luua ehituskeskkonna, kus kesksel kohal on koostöö erinevate osapoolte vahel ning ehitist vaadeldakse kogu elukaare jooksul – idee sünnist utiliseerimiseni.

Strateegiliselt on eesmärk töötada välja ehitise elukaart hõlmav innovaatiline digitaalehituse keskkond koos uute VDCM toodete, Grid’i ja e-ehituse portaaliga. Klaster keskendub teadmistepõhise ehituse arendamisele, kus ehitussektori üldine eesmärk on lisandväärtuse suurendamine, mille tehniliseks vasteks võib pidada ressursside vähendamist toodangu ühiku kohta.

Digitaalehituse klaster koondab endas kinnisvaraarendajaid, arhitekte, insenere, ehitusvaldkonna tarkvaraarendajaid, konsultante, ehitajate ja ehituskorralduse esindajaid, kinnisvara omanikke, omavalitsusi ning kõrgkoole ja kompetentsikeskusi.

Tere tulemast meie uuenenud kodulehele!

Asud praegu Eesti juhtiva ehitusfirma
AS Merko Ehitus Eesti kodulehel
www.merko.ee.

Börsil noteeritud AS Merko Ehitus kontserni kodulehe aadress on nüüdsest
group.merko.ee.

Welcome to our new website!

You are currently on the website of
AS Merko Ehitus Eesti, Estonian leading construction company.
www.merko.ee.

The website of AS Merko Ehitus group listed on Nasdaq OMX Tallinn, is from now on
group.merko.ee.