Merko ja Kapitel jätkavad Eesti Tennise Liidu kuldsponsoritena

15.05.2018

Eesti Tennise Liit pikendas kolmeks aastaks koostöölepingut alaliidu kahe kuldsponsori Merko Ehituse ja Kapiteliga (endine E.L.L. Kinnisvara). Merko keskendub Eesti täiskasvanute tipptennise ja rahvusvaheliste turniiride korraldamise toetamisele ning Kapitel toetab noortekoondise liikmeid.

“Eesti tennis on parimas seisus, seda nii tippspordi kui harrastajate tasemel, nii noorte kui seenioride klassis. Viimastel aastatel on kerkinud uusi tennisehalle ja rajatud kümneid väljakuid, mis on loonud soodsa keskkonna tennise harrastamiseks. Tippspordis elame kaasa Anett Kontaveiti, Kaia Kanepi ja Jürgen Zoppi tegemistele. Tennisistide järelkasv on näidanud häid tulemusi rahvusvahelistel Tennis Europe ja ITF turniiridel,” tõdes Eesti Tennise Liidu peasekretär Allar Hint.

Kolm aastat tagasi sõlmis Eesti Tennise Liit Merko Ehituse ja tollase E.L.L. Kinnisvara, tänase Kapiteliga kolmeaastase koostöölepingu, mille alusel toetasid ettevõtted tennist aastas kokku enam kui 100 000 euroga. Eesti Tennise Liit ja ettevõtted on pikendanud lepingut ning Merko ja Kapitel jätkavad samas mahus Eesti Tennise Liidu kuldsponsoritena ka järgmisel kolmel aastal.

Baltimaade juhtiv ehitus- ja kinnisvaraettevõte Merko Ehitus keskendub Eesti täiskasvanute tipptennise ning rahvusvaheliste turniiride korraldamise toetamisele, andes sealhulgas panuse Jürgen Zoppi arengusse ning juuli lõpus Pärnus toimuvasse Merko Estonian Openisse. „Merko Open on kolme aastaga muutunud populaarsemaks ja leidnud kindla koha tennisekalendris. Pärnus toimuv turniir on üks suurema pealtvaatajate arvuga võistlusi,” ütles tenniseliidu peasekretär Allar Hint. „Möödunud aasta Merko Open oli eriti meeldejääv, sest turniiri võitsid meestest Jürgen Zopp ja naistest Kaia Kanepi, ning on hea meel, et koostöö toetajatega jätkub ning selline suurturniir saab toimuma ka edaspidi.”

“Keskendume oma koostöös tenniseliiduga Eesti tipptennisistide toetamisele, kes on eeskujuks nii noortele sportlastele kui harrastajatele ja pakuvad viimasel ajal üha enam põnevat kaasaelamist spordisõpradele. Eestis toimuvad rahvusvahelised turniirid annavad sportlastele vajalikku mängupraktikat ja aitavad samuti tennist populariseerida,” ütles AS Merko Ehitus juhatuse esimees Andres Trink.

Baltimaade suurimate kinnisvarafirmade sekka kuuluv Kapitel (endine E.L.L. Kinnisvara) toetab noortekoondise liikmeid, kes on näidanud motivatsiooni treenida tipptasemel ning omavad potentsiaali jõudmaks profitennisesse. „Tänu E.L.L. Kinnisvara toetusele on saanud meie noortennisistid käia rahvusvahelistel võistlustel,” ütles Hint. “Välisvõistlustel käimine on noorsportlase arengule ülitähtis, sest saab ennast proovile panna ja enda mängutaset testida kodusest keskkonnast eemal.”

„Kapitelil on hea meel olla tennise kui väga populaarse spordiala pikaajaline toetaja. Aitame noortennisiste, kuna tipptasemele jõudmiseks on lisaks suurele tahtele ja pidevale treenimisele vaja rahalisi vahendeid, millega kulusid katta. Eesti Tennise Liit on tegelenud kiiduväärselt noorsportlaste abistamise ja neile toetajate leidmisega,“ ütles Kapiteli juhatuse esimees Taavi Ojala.

Tere tulemast meie uuenenud kodulehele!

Asud praegu Eesti juhtiva ehitusfirma
AS Merko Ehitus Eesti kodulehel
www.merko.ee.

Börsil noteeritud AS Merko Ehitus kontserni kodulehe aadress on nüüdsest
group.merko.ee.

Welcome to our new website!

You are currently on the website of
AS Merko Ehitus Eesti, Estonian leading construction company.
www.merko.ee.

The website of AS Merko Ehitus group listed on Nasdaq OMX Tallinn, is from now on
group.merko.ee.