Korterite ostuprotsessist eriolukorra tingimustes

07.04.2020

Merkost saab endale sobiliku korteri soetada ka eriolukorra ajal. Oleme kehtestanud pandeemia leviku ennetamiseks täiendavad ohutusmeetmed, mis hoiavad tervena meie töötajad ja kaitsevad meie kliente.

Kõik füüsilist kohtumist mitte eeldavad arutelud peame distantsilt. Kokkusaamistel tuleb osalejate kaitseks järgida täiendavaid ohutusnõudeid, mida meie müügijuht enne kohtumist tutvustab.

Hea klient, kui Sinul endal või Su lähedasel avalduvad enne kokkusaamist haigusnähud, siis anna sellest müügijuhile kindlasti enne kohtumist teada. Nii saate kiiremad küsimused telefoni või e-maili teel ära arutada ja tulevikuks uue kohtumisaja kokku leppida.

Olulise uuendusena on nüüdsest võimalik kinnisvaratehinguid tõestada üle videosilla. See tähendab, et vajalike seadmete ja digiallkirjastamise võimaluse olemasolul saab notariga kohtuda videokõne vahendusel.

Lisaks juhime tähelepanu, et kui plaanid uue kodu ostmiseks kodulaenu kasutada, siis suhtle pankadega avatult ja aktiivselt. Nii saad kõige ajakohasemast informatsiooni tingimuste ja võimalike uuenduste kohta. Kindlasti hinda ka ise oma laenuvõimekust realistlikult ja vastutustundlikult.

Kõigi Merko kodude kohta leiad infot www.merko.ee/korterite-muuk, kust saad edasi liikuda huvipakkuva arenduse kodulehele. Küsimuste korral võta julgesti ühendust projekti müügijuhiga, kelle kontaktid leiad arendusprojekti kodulehelt. Soovi korral saad temaga ka personaalse kohtumise siseviimistluspakettide valimiseks või korteriga tutvumiseks kokku leppida.

Soovime Sulle ja Sinu lähedastele head tervist ning rahulikku meelt!

Tere tulemast meie uuenenud kodulehele!

Asud praegu Eesti juhtiva ehitusfirma
AS Merko Ehitus Eesti kodulehel
www.merko.ee.

Börsil noteeritud AS Merko Ehitus kontserni kodulehe aadress on nüüdsest
group.merko.ee.

Welcome to our new website!

You are currently on the website of
AS Merko Ehitus Eesti, Estonian leading construction company.
www.merko.ee.

The website of AS Merko Ehitus group listed on Nasdaq OMX Tallinn, is from now on
group.merko.ee.