Kõik uudised

Käivitame Uus-Veerenni neljanda etapi

Tallinna kesklinna suurima uusarendusprojekti Uus-Veerenni neljanda etapina valmib 2022. aasta lõpus kolm kortermaja kokku 84 korteriga.

Aadressile Tiiu 12 (merko.ee/veerenni-park) kerkivatesse viiekorruselistesse hoonetesse tulevad ühe- kuni neljatoalised korterid suurusega 32–96 ruutmeetrit. Hooned on B-energiaklassiga, hoonete ümber rajame haljastatud sisehoovi puhke- ja mängualadega ning mugavama elukeskkonna tagamiseks on parkimiskohad viidud maa-alusele parkimiskorrusele.

Uus-Veerenni on Tallinna kesklinna suurim terviklik elamuarendusala. Elukvartali kahe esimese etapi raames on Merko ehitanud 20 hoonet 225 korteri ja 12 äripinnaga. Arenduse kolmanda etapina valmivad 2021. aasta lõpuks kolm elamut 59 korteriga. Aastate jooksul rajame Uus-Veerennisse kokku umbes 50 korterelamut ligi 1400 uue koduga. Samuti kerkib piirkonda lasteaed ja ärihoone.

Uus-Veerenni on pälvinud klientide poolehoiu ja saanud tunnustust mitmel konkursil. Näiteks teenis Uus-Veerenni esimese etapi hoonete vahele rajatud sisehoov 2020. aastal Maastikuarhitektide Liidu aastapreemia hooviruumi kategoorias.

Kolmekümne aastaga on Merko rajanud Eestis, Lätis ja Leedus üle 8500 kodu ning loonud parema elukeskkonna tuhandetele. Kvaliteedi ja korteriostja mugavuse tagamiseks haldame korteriarenduse kõiki etappe alates uue projekti kavandamisest ja projekteerimisest kuni korterite ehitamise, müügi ja garantiiaegse teeninduseni. Meie müügisolevate ja tulevaste arendusprojektide kohta Eestis leiab infot aadressil merko.ee/kodud.