Kõik uudised

Käivitame Lahekalda neljanda etapi

Tallinnas Maarjamäe paekaldal paikneva Lahekalda korteriarendusprojekti neljanda etapi raames valmib 2022. aasta lõpus kaks kortermaja kokku 98 korteriga.

Aadressidele Paekalda 23/1 ja 23/2 kerkivate 8-korruseliste A-energiaklassiga hoonete kahe- kuni neljatoaliste korterite suurused jäävad vahemikku 43–91 ruutmeetrit. Registreeri oma huvi siin, kui soovid esimeste seas müügi algusest kuulda.

Lahekalda kvartal (merko.ee/lahekalda) asub Tallinnas Kadrioru ja Pirita vahel Maarjamäe looduskaunil kõrgendikul. Arendusprojekti kogumahus ehitatakse järgmise kümnekonna aasta jooksul ligi veerandsada uut korterelamut enam kui tuhande korteriga. Hoonete sisehoovides on haljastatud puhke- ja mängualad ning lisaks on piirkonda planeeritud lasteaed ja kodukauplus. Kiirelt arenevale piirkonnale lisab väärtust Pirita terviseradade ja merepromenaadi lähedus.

Ligi 17 hektari suuruse ja merepinnast üle 40 meetri kõrgusel paikneva Lahekalda kvartali kolm esimest maja on valmis. Järgmised eluhooned aadressidel Paekalda 12 ja 16 valmivad 2021. aasta lõpus ning korterimaja aadressil Paekalda 14 valmib 2022. aasta kevadel.

Kolmekümne aastaga on Merko rajanud Eestis, Lätis ja Leedus üle 8500 kodu ning loonud parema elukeskkonna tuhandetele. Kvaliteedi ja korteriostja mugavuse tagamiseks haldame korteriarenduse kõiki etappe alates uue projekti kavandamisest ja projekteerimisest kuni korterite ehitamise, müügi ja garantiiaegse teeninduseni. Meie müügisolevate ja tulevaste arendusprojektide kohta leiab infot aadressil merko.ee/kodud.