Kõik uudised

Käivitame Erminurme arenduse kolmanda etapi

Tartu valla ja linna piiril on kerkimas kolm hoonet, mille naabrusesse lisandub Erminurme kolmanda etapina järgmine kolmik.

Erminurme kodud (merko.ee/erminurme) kerkivad Euroopa suurimaks ja nüüdisaegseimaks muuseumiks hinnatud Eesti Rahva Muuseumi ning Raadi mõisakompleksi lähistele. Arenduse kolmanda etapi käigus valmib 2022. aasta juunis aadressil Erminurme tee 4, Erminurme tee 6 ja Erminurme tee 8 kolm kortermaja kokku 60 korteriga. A-energiaklassiga hoonetes asuvate kahe- kuni neljatoaliste korterite suurused on vahemikus 47–97 ruutmeetrit.

Erminurme arendusprojekti kogumahuks on 12 uut kahe- kuni kolmekorruselist kortermaja kokku 224 korteriga. Ehitame hooned valmis etapiviisiliselt, praeguste plaanide kohaselt lähima viie aasta jooksul. Erminurme esimene kortermaja valmib 2021. aasta augustis Erminurme tee 10 aadressil, kus kolmekorruselises hoones leiab endale kodu 18 peret. Arenduse teise etapina valmivad 2021. aasta lõpuks Erminurme tee 12 ja Erminurme tee 16 kortermajad kokku 37 korteriga.

Erminurme on ringja põhiplaaniga, hubane ja naabruse miljöösse sobitatud elukeskkond, kus on ühtviisi lihtne nautida nii kohalikke kultuurisündmusi ja ümbritseva looduse pakutavat kui ka hoida tihedat ühendust Tartu linnasüdamega. Elukvartali arhitektuurse lahenduse on loonud OÜ Põldme Arhitektuur.

Ehitame arendusprojekti välja tervikuna. Rajame ümbrusesse sobitatud ja omavahel harmoneeruva arhitektuurse lahendusega hoonete ümber haljastatud sisehoovid puhke- ja mängualadega, vajalikud juurdepääsuteed ning parkimiskohad. Lisaks uutele eluhoonetele rajame ka avaliku pargiala, mille anname valmimisel üle Tartu Vallavalitsusele.

Kolmekümne aastaga on Merko rajanud Eestis, Lätis ja Leedus üle 8500 kodu ning loonud parema elukeskkonna tuhandetele. Kvaliteedi ja korteriostja mugavuse tagamiseks haldame korteriarenduse kõiki etappe alates uue projekti kavandamisest ja projekteerimisest kuni korterite ehitamise, müügi ja garantiiaegse teeninduseni. Meie aktiivsete ja tulevaste arendusprojektide kohta Eestis leiab infot aadressil merko.ee/kodud.