Kõik uudised

Eesti kõige mainekam kinnisvaraarendaja on Merko

Kantar Emori poolt septembrikuu lõpus läbi viidud kinnisvarabrändide uuringust ilmnes, et Eesti kõige mainekam kinnisvaraarendaja on Merko. Uuring ei tundnud huvi üksnes maine, vaid ka ettevõtete tuntuse vastu – kui küsiti, millised arendajad inimestele spontaanselt meelde tulevad, märkis kõige suurem hulk ehk 59 protsenti vastanutest Merkot.

„Eesti mainekaima ja tuntuima kinnisvaraarendaja tiitel on suur tunnustus. Kõrged hinnangud ja seda eriti äsjaste korteriostjate seas kinnitavad, et parimat kliendikogemust eesmärgiks seadmine on õige tee. On hea, et uuringust nähtunud klientide jaoks kõige olulised teemad kattuvad sellega, mida Merko kui arendaja väärtustab – usaldusväärsus, professionaalsus ja kvaliteet, head ruumiplaneeringud ja atraktiivsed arendusprojektid,“ kommenteeris uuringu tulemusi Merko Ehitus Eesti kinnisvara arendusjuht Kaspar Vitsur.

Uuringus osales 600 inimest, nende seas oli 267 vastajat, kes kavatsevad osta korteri Tallinna või selle lähiümbruse uusarendusse, aga ka 214 hiljutist ostjat, kes on viimastel aastatel soetanud endale korteri pealinnas või Harjumaal.