Apametsa I arendusprojektTiskre küla, Harku vald, Harjumaa

AS Merko Ehitus müüb Harku vallas Tallinna piiril Tiskre elurajooni vastas asuvat Nõmme tee 74 kinnistut. Kinnistu katastritunnus on 19801:002:0962 ning suurus 39 483 m². Kinnistu sihtotstarve on hetkel 100% maatulundusmaa.

Nõmme tee 74 maaüksus asub Harju maakonnas Harku vallas Tiskre külas, Tallinna linna piiril. Kinnistu piirneb läänest Tallinn-Rannamõisa-Kloogaranna maanteega ning lõunast Nõmme tee ja paeastanguga. Põhja suunas jääb naaberkinnistu, mis piirneb Liiva teega ja loodenurgast Tallinna linna piiriga.

Harku Vallavalitsuses on kehtestamiseelses menetluses detailplaneering, millega maa sihtotstarve muudetakse ärimaaks. Detailplaneeringu kohaselt on kinnistu võimalik jagada kaheks väiksemaks ärimaa kinnistuks. Kavandatud ehitusõigus lubab ehitada kuni 3-korruselise(d) ärihoone(d) ehitusaluse pinnaga kokku 9000 m² ja brutopinnaga kuni 22 500 m². Detailplaneeringu lahendusega nähakse ette riigimaantee Tallinn-Rannamõisa-Kloogaranna maanteele ringristmik, mis võimaldab sujuva pääsu planeeringualale.

Detailplaneeringuga on Nõmme tee 74 ja naaberkinnistule kavandatud suuremahuline ärihoone, näiteks kaubandus- ja vabaajakeskus.

Kinnistust ca 1,2 km kaugusele läände jääb Kakumäe laht, ca 2,3 km kaugusele kagusse Harku järv ja ca 2,5 km kaugusele lõunasse Harku karjäär.

Hind: küsi pakkumist

 

Projekti nimi:
Apametsa I arendusprojekt
Riik:
Eesti
Aadress:
Tiskre küla, Harku vald, Harjumaa

Müügiinfo

Ardi Lossmann

Tel.: +372 5680 5107 / +372 680 5107

ardi.lossmann@merko.ee

Tere tulemast meie uuenenud kodulehele!

Asud praegu Eesti juhtiva ehitusfirma
AS Merko Ehitus Eesti kodulehel
www.merko.ee.

Börsil noteeritud AS Merko Ehitus kontserni kodulehe aadress on nüüdsest
group.merko.ee.

Welcome to our new website!

You are currently on the website of
AS Merko Ehitus Eesti, Estonian leading construction company.
www.merko.ee.

The website of AS Merko Ehitus group listed on Nasdaq OMX Tallinn, is from now on
group.merko.ee.