Tähepargi kodud

Linna ja looduse hubane kooslus

Roheline kodukvartal linnasüdames

Sihvakate kaskede rohelised lehed tantsisklemas õrnas tuules. Päikese säravkuldsed kiired paitamas õuel ringi hullavate laste naerunägusid. Mesilaste uinutav sumin, lindude helisev laul, liblikate graatsilised piruetid…

Linnapargi rohelusega ümbritsetud Tähepargi 2-4-toalised hubased kodud asuvad 2- ja 3-korruselistes majades, mille juures on laste mänguala, maa-alused parkimiskohad ning avarad rõdud – oleme mõelnud kõikidele detailidele. Sinu ülesandeks jääb vaid selle imelise koosluse nautimine.

Tähepargi kodukvartal on kui rohelusse peitunud linnaoaas, kus võid aegajalt unustada, et asud Tartu linna südames. Siit leiad kõike, mida tõeliseks kodutundeks vaja.

Ruumi- ja valgusküllased kodud

Tähepargi kortermajades asuvad kodud on ruumi- ja valgusküllased ning ka kõige pisemad detailid vastavad sinu nõudlikule maitsele. Loomulikult on korterid suurepärase ruumilahenduse ja kõrge funktsionaalsusega ning kaasaegsetele standarditele vastavalt energiatõhusad. Kui hindad kõrget kvaliteeti, linnakeskuse ja roheluse lähedust, siis sinu uus kodu ootab Tähepargis.

Loading map…

Asukoht

Ühel pool argipäevade saginat ning puhkepäevade meelelahutust täis südalinn, teisel pool ajalooline puitmajade ja puiesteedega Karlova – Tähepargi kodude asukoht on suurepäraste mõjude ristumiskohas. Vajalikud poekülastused, põnevad teatrielamused, romantilised jalutuskäigud vanalinnas või lõõgastavad spa-visiidid – kõik vaid jalutuskäigu kaugusel sinu uuest kodust. Ka järeltulijate kooli- ja lasteaiateed on koduselt ja turvaliselt lühikesed ning nende rohelust täis mänguala enda koduhoovis.

Vaata asukohta kaardilt
Merko

Merko kvaliteet

Merko on 25 aasta jooksul arendanud ja ehitanud kodu tuhandetele peredele Baltimaades. Parima kvaliteedi ning koduostjale mugavuse tagamiseks haldab Merko arenduse kõiki etappe: kavandamine, projekteerimine, ehitamine, müük ja garantiiaegne teenindus.

Soovime pakkuda parimat elukeskkonda – uue eluaseme planeerimisel ja ehitamisel arvestame klientide vajaduste ja soovide, turvalisuse, keskkonnasõbralikkuse ja energiasäästlikkuse ning kõrgete kvaliteedinõuetega nii ehitusel kui siseviimistlusel.

Meile on oluline, et koduostja ja tema pere tunnevad ennast uues kodus hästi. Kodude planeerimisel kasutame tunnustatud arhitekte, kellega koostöös loome kaasaegse planeeringuga, funktsionaalse, avara ja valgusküllase ning hubase kodu.