Valdkondade juhid

Ardi Lossmann

ARDI LOSSMANN

müügidirektor
ardi.lossmann@merko.ee

Alar Viimsalu

ALAR VIIMSALU

eelarveosakonna juhataja
alar.viimsalu@merko.ee

Tiit Kuusik

TIIT KUUSIK

kinnisvaraarendusdivisjoni direktor
tiit.kuusik@merko.ee

Ines Prual

INES PRUAL

projektide arendusdirektor
ines.prual@merko.ee

Boris Tehnikov

BORIS TEHNIKOV

elektritööde osakonna juhataja
boris.tehnikov@merko.ee

Leino Lootus

LEINO LOOTUS

välisvõrkude osakonna juhataja
leino.lootus@merko.ee

Marek Hergauk

Marek Hergauk

üldehitusdivisjoni direktor
marek.hergauk@merko.ee

Peeter Laidma

peeter laidma

insenerehitusdivisjoni direktor
peeter.laidma@merko.ee

Tere tulemast meie uuenenud kodulehele!

Asud praegu Eesti juhtiva ehitusfirma
AS Merko Ehitus Eesti kodulehel
www.merko.ee.

Börsil noteeritud AS Merko Ehitus kontserni kodulehe aadress on nüüdsest
group.merko.ee.

Welcome to our new website!

You are currently on the website of
AS Merko Ehitus Eesti, Estonian leading construction company.
www.merko.ee.

The website of AS Merko Ehitus group listed on Nasdaq OMX Tallinn, is from now on
group.merko.ee.